2737
2739
عنوان

وای وای از دست جاریم

286 بازدید | 6 پست

بابام داره می‌ره کربلا پول نداشت زن بابام رو ببره این دفعه همراه خودش یه دفعه دیگه برده بودش رفته خداحافظی خونه مادر شوهرم با زن بابام اونوقت جاریم هم همونجا بوده برگشته به زن بابام گفته چقدر دلم برات میسوزه که نمیری همراه شوهرت یعنی وقتی زن بابام گفت این اینطوری به من گفته کلا سوختم ها گفتم فهمیدید چرا چند ساله باهاش قطع رابطه آم 

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم

دیدنی بگو من بیشتر دلم برات میسوزه که فضولی و فضولی درمان نداره

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دیدنی بگو من بیشتر دلم برات میسوزه که فضولی و فضولی درمان نداره

من چند ساله قطع رابطه آم به خاطر نیش زبونش از هر چی کلا مربوط به اونه بیزازم 

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم
زن بابات زبون نداشته جوابشو بده 

چرا گفته این دفعه قسمت نبوده ولی ناراحت شده به جون بابام غر زده بابام ناراحت شده