2733
2739

خیلی سخت بود 

خیانت دیدم توهین دیدم بی آبرویی دیدم 

همشم از یه نفر..

تازگیا هم رفته به دوستش گفته من نه قیافه دارم نه هیکل.. اوکی یه آدم معمولی هستم اما چرا باید ازم بد بگه..

هیچوقت انقد از یه نفر متنفر نبودم 

میخوام انتقام بگیرم ازش 

انتقام تموم اون گریه هام تموم بی احترامی هاش خیانتاش..

ولی ۵ ۶ ماه طول میکشه تا آماده شم:))

برام دعا کنید

خدا که هیچکاری نکرد دلم آروم بگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوست عزیز اونایی که انتقام گرفتن فقط خودشون آسیب دیدن لطفا اگ میخوای انتقام بگیری زندگی کن خوشحال باش هر کاری بکن تا اون ادمی که تو رو ناراحت کرده بسوزه ولی ب خودت اسیب نزن با انتقام 

بازم خودت میدونی ولی از من میشنوی نکن 🤗

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
2740
دوست عزیز اونایی که انتقام گرفتن فقط خودشون آسیب دیدن لطفا اگ میخوای انتقام بگیری زندگی کن خوشحال با ...

خوشکلم انتقام هم ینی همین:)

وقتی ببینه و بسوزه میشه انتقام 

وقتی ببینه چقدر تغییر کردم هم ظاهری هم اخلاقی میشه انتقام 

آدم عاقل از یه سوراخ دوبار گزیده نمیشه یبار اشتباه کردی نتیجه اش رو دیدی چرا بهش فرصت دادی باز خ ...

نمیدونم خیلی احمق بودم اونموقع ها..

دلم رو بدجور شکست 

امروز دوستش بهم میگفت فلانی جز ب جز رابطتونو تو مستی گفته.  گفته قیافت خوب نبود 

خوشکلم انتقام هم ینی همین:) وقتی ببینه و بسوزه میشه انتقام  وقتی ببینه چقدر تغییر کردم هم ظاه ...

درسته ولی بعضی ادما جور دیگ انتقام میگیرن میرن زندگی طرفو خراب میکن یا هر چیز دیگ ای ولی کار خوبی میکنی اینجوری خوبه 

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
2706