2737
2734
عنوان

دلم گرفته باردارم اما هیچکس اهمیتی نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 32 پست
انقد حسودیم میشه به این مدل آدما  تا مطب دکتر و سونوگرافی مادرشون دنبالشون میاد

خودت میگی مادرت مریضه. بیماری اعصاب خیلی بده دست خود آدم نیست . درکت میکنم هرچی باشه مادرته شرایطش و در نظر بگیر.

دقیقا... من سر دخترم شوهرم تصادف کرد چهارماه تو خونه خوابید انقد بالاپایینش کردم خودم تو ۷ ماه زایم ...

عزیزم چقد اذیت شدی 

منم تا قبل بارداریم توقع نداشتم اما بدجور حساس شدم این چند ماه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خودت میگی مادرت مریضه. بیماری اعصاب خیلی بده دست خود آدم نیست . درکت میکنم هرچی باشه مادرته شرایطش و ...

نمیتونم اصلا دست خودم نیس همش مقایسه میکنم خودم می دونم هورمونام بهم ریخته ولی نمیتونم احساساتمو کنترل کنم

2742

عزیزم من اولین بچمه ک حامله م 

مادرم و مادرشوهرم تحویل نمیگیرن هیچ

مادرشوهرم و خاهرشوهرام بشدت حسودی میکنن

اونموقع ها ک حالت تهوع داشتم و نمیتونستم اشپزی کنم بعضی موقع ها غذایی نبود بخورم سیب زمینی ابپز میخوردم

بیخیال دیگه نمیشه از کسی توقع داشت

عزیزم چقد اذیت شدی  منم تا قبل بارداریم توقع نداشتم اما بدجور حساس شدم این چند ماه

فکرشو بکن من تو بیمارستان بودم بعد چون حیاط خونه ام بزرگ بود عروسی دختر خاله شوهرمو تو خونه من گرفتن😐

تازه توقع داشتن منم بیام!

اصلا یادم میافته میخوام موها سرمو دونه دونه بکنم...

به هر حال گذشت ولی همینکه دختر خوشکلم سالم موند برام کافیه🥰

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

ببخشید ولی همسرتون چرا مسئولیت بچه ای که از گوشت و خون خودشه رو قبول نمیکنه، با این شرایط داشتن یه بچه دیگه هم ریسکه😬 ...

اسی مواظب خودت باش گلم، انشاا...بچه ‌ات رو سالم توی بغلت بگیری

سعی کن امادگی هر چیزیو داشته باشی

برات ارزوی موفقیت دارم🧡

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 
2740

عزیزدلم میدونم چقدر سخته 

به هرحال خانوم باردار حساس تره و نیاز به توجه داره

متاسفانه برای اقایون درک حال واحوالات یه خانوم باردار سخته

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
عزیزم من اولین بچمه ک حامله م  مادرم و مادرشوهرم تحویل نمیگیرن هیچ مادرشوهرم و خاهرشوهرام بشد ...

تقریبا مثل شرایط من مادرشوهرم شنیده باردارم یه زنگ درست و حسابی نزده حالمو بپرسه خواهرشوهرمم وقتی فهمید تبریک نگفت هیچ برگشته میگه میبینه حال ندارم پاشو تو خونه بچرخ 

ببخشید ولی همسرتون چرا مسئولیت بچه ای که از گوشت و خون خودشه رو قبول نمیکنه، با این شرایط داشتن یه ب ...

من از همسرم مطمئنم اونم کارش زیاده و گرنه عمرا برای دومی اقدام میکردم

من از همسرم مطمئنم اونم کارش زیاده و گرنه عمرا برای دومی اقدام میکردم

سلامت باشی جانم، فقط حواست باشه از دخترکوچولوت فاصله نگیری وگرنه افسرده میشه🌸

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 
2706