2733
2734
عنوان

هرچی زار زدم هرچی گریه کردم

238 بازدید | 27 پست

امروز همه چی نشونم داده شد خودش بهم گفت یه مدت تنها باشیم چون حالش بده

امروز فهمیدم آره وقتی من قهر بودم رفته با یکی دیگه😭😭😭

من حالم بد شد زار زدم گریه کردم چون هیچ بدی ازش ندیده بودم تو رابطه

ولی این کارش همه خوبیاش برد رفت

میخوام بدم چند نفر تا میخوره بزننش اونم اینقد پوچه که هیچ غلطی نمیتونه بکنه

لطفااااا نصیحتم نکنید فقط اومدم نوشتم که بازم یادگاری بمونه

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بده بزنن حقشه

واقعا؟؟؟

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
2728
فاطی کماندویی مگه😐

خودم که نه😂😂هی یکی دونفر پیدا میشن به گوه خوردن بندازنش

اول برو امضاتو پاک کن

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  
2740
اول برو امضاتو پاک کن

تو حس ششم بودی؟؟

تو حس ششم بودی؟؟

اره خب خداروشکر پیام دادی بهش فهمیدی دیگه نباید بهش فکر کنی

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  
من عشقمو با یکی دیگه دیدم و الان با همون عقد کردن:)💔

من فقط اونی که فکر میکنم پشتم باشه میدم دست و پاش بشکنه

حرومزادن اینا فقط چون مامانش راضی نبود همه چی بهم زد

آره بابا من از این شعاری ها نیستم واگذار کنم به خدا حق هرکسی رو خودم میزارم کف دستش

خوبه خدا حداقل اینو واسم جور کنه که بتونم از خجالتش در بیام

اره خب خداروشکر پیام دادی بهش فهمیدی دیگه نباید بهش فکر کنی

گفتی برمیگرده گفتی بهش پیام بده😅

2706