2737
2739
عنوان

شماهم فکر میکنید کاربرای قدیم خیلی پولدار و باکلاسن؟?؟

| مشاهده متن کامل بحث + 43902 بازدید | 903 پست
من یبار که فهمیدم بعضیا از مثلا 20 سال قبل عضور هستن... میگفتم چقدر خانمای باکلاس و پولداری بودن😂🤭 ...

منم یادمه با کامپیوتر قدیمیا میومدم😐ازونا که صدکیلو مانیتور داشت

حالم را نپرس...از من تا حال خوب مسافت زیادیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شناختی 😎😎😎

بگم نه خیلی بدجنسم؟🤧🤣🤣🤣🤣اسمتون فنگلیشه احتمالا بخاطر همون تو ذهنم نمونده

حالا شما منو یادت هست؟🤔😂بگو ن ک مساوی شیم  

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
2728
اره قبلا هم دبده بودیم😁😍

😂😂😂وای من حافظم ماهیه 😁ولی کاربریتو یادمه عزیزم وقتی من عضو شده بودم نرگس او ایگوانا دختر رویایی و هارلی کویین و اینا فعال بودن شما هم یادمه 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
حالا چرا تهران شهرستان خار داره😞 راستی تو تاپیک ینفر که اسمشو نمیخام بیارم دیدم کامنت زدی که آخر ...

نمیتونم اسم کاربریش رو بگم 

چون ممکنه تعلیق بشم

بیخیال بذار تو حال خودش باشه 😂😂😂😂

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
بگم نه خیلی بدجنسم؟🤧🤣🤣🤣🤣اسمتون فنگلیشه احتمالا بخاطر همون تو ذهنم نمونده حالا شما منو یادت هست ...

😂😂آشنایی فکر کنم دیدمت قبلا 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2740

اون دسته از عزیزانی که میگن اون زمان به اینترنت دسترسی نداشتن 

چه خاطراتی زنده شد واسم از کافی نت و دفتر تلفنخونه و کارت اینترنت و گوشی موبایل سونی اریکسون بابام که با ی کیف چرمی میبست کمرش و برامون عجیب و جالب بود تکنولوژیش

هی ی ی نسل سوخته بودیما ولی زندگی رو چشیدیم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
شما رو نه بخاطر کاربری  ولی فکر میکنم منطقه بالایین شما هم

نه خیلی بالا نیستم ...شرقم

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
😂😂😂وای من حافظم ماهیه 😁ولی کاربریتو یادمه عزیزم وقتی من عضو شده بودم نرگس او ایگوانا دختر رویایی ...

یه عاطی هم بود همه جا برا عکسا تگ میکرد

غلاغ

نیلای

نهال بلا

دختر رویا ها ک دیگه غیب شد یهوو🥲

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
کاش ذهن من اینقدر آروم بی دغدغه بود

نمیدونی چی تو ذهنمه 

هیچ وقت این آرزو رو نکن 

من ی کنکوری بدبختم 

کلی درس استرس مشکلات زندگی شخصی و ..

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

من حدودا از سال ۹۰  با نینی سایت آشنا شدم و چند سال خواننده خاموش بودم و یادمه خیلی تلاش کردم برای عضو شدن ولی پذیرفته نمیشد و نمیدونم چرا اصلا راحت نبود!🫡🤦‍♀️

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
😂😂😂وای من حافظم ماهیه 😁ولی کاربریتو یادمه عزیزم وقتی من عضو شده بودم نرگس او ایگوانا دختر رویایی ...

خب خداروشکر باز منو یادته🤣🤣

من سال ۹۴ اومدم زمان یاسی و ثمین و اینا بود 

دوران خوبی داشتیم🥲

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706