2737
2739
عنوان

هرچی زار زدم هرچی گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 27 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

گفتی برمیگرده گفتی بهش پیام بده😅

گفتم چراغ سبز نشون بده رابطتت مشخص میشه

ک شد😔😔😔

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  

اون مرد غریزش بوده،ایا تا بحال مرد پاک دیدی؟همشون کرم دارن.حالا تو بدی کتکش بزنن چون رفته دنبال طبیعی ترین نیازش؟سست عنصر بگیر ب یه ورت چرا هم جنسام انقد بی عقل عمل میکنن☹️خو یکی بهتر از تو پیدا کرده دیگه نتونسته لاشی بودنش رو قایم‌کنه.مگه زمانه قیصره بدی کتکش بزنن حاجی وا بده اون از الان چپیده شده تو پاچه اول اون دختره بعدم خودش

میمونی مااااات😵‍💫...یه اعتماد همه چیتو میگاااد...
2728
خب ک چی بشه؟ سندروم شنیدن التماس داری؟سادیسم داری؟😐

میفهمی چی سرم اورده؟؟؟؟

زده منی که به هیچکی اعتماد نداشتم دوست پسر نداشتم اومد جلو خونواده ها رو در جریان گذاشت

خواستگار معمولی هم نبوده عاشق بود بعدش رید به هیکل خودش

بشینم الان من زار بزنم به خاطر حرف مامان جونش که راضی نبوده (۸ماه منو بازی داد)و خیلیییی حرفای دیگه

بعد اون بره خیلی خوش خوشان دنبال دختر دیگه

نه نمیشه سندروم چیزی هم ندارم ولی بلدم حقمو خوب بگیرم بقیش به درک

اینقد قلب من شکست دست و پای اونم بشکنن اون مامانش که نفرینش میکرد بهش غذا نمیداد ولش کنه اینم حسرت یه لیوان آب بشینه نتونه تکون بخوره

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
میفهمی چی سرم اورده؟؟؟؟ زده منی که به هیچکی اعتماد نداشتم دوست پسر نداشتم اومد جلو خونواده ها رو در ...

یه زمانی همین حستو داشتم.در ب در میگشتم‌یکیو پیدا کنم بدم کتکش بزنن

اون مرد غریزش بوده،ایا تا بحال مرد پاک دیدی؟همشون کرم دارن.حالا تو بدی کتکش بزنن چون رفته دنبال طبیع ...

گوه خورده غریزش بوده اگه دو جا اینا رو بنشونیم سرجاشون یاد میگیرن از ترس....بشینن سرجاشون

بهتر از منم نیست اون پولیه😂😂

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
گوه خورده غریزش بوده اگه دو جا اینا رو بنشونیم سرجاشون یاد میگیرن از ترس....بشینن سرجاشون بهتر از م ...

یک ماه صبر کن اب ها از اسیاب بیفته بعد ناخود اگاه بزن

2738
یک ماه صبر کن اب ها از اسیاب بیفته بعد ناخود اگاه بزن

آره عزیزم میدونم چیکار کنم

یکی ام بنداز بجون دختره مخشو بزنن

هیچی ازش نمیدونم هیچیییییی

وگرنه اونم نشونش میدادم

از اینستا شروع کن 

آنفالوم کرده

دختره هم یه بدبخته