2733
2734

یکی از سخنرانی شونو گوش میکردم میگفت یه نفر آمد با لگد زد تو شکم یکی اون طرف گفت وای پشتم گفتن لگد تو شکمت خورده چرا میگی وای پشتم وای پشتم گفت اگه پشت و پناه داشتم کسی جرات نمی‌کرد نزدیکم بشه آدم خاله و دختر خاله داره قربون نداشتنش عمه و دختر عمه داره قربون نداشتنش فک و فامیل داره کاش نداشت وقتی که اون موقع که بهشون احتیاج داشته باشی نیستن بود و نبودشون چه تفاوتی داره 

منم این کلیپ گوش دادم

موافقم🤝

ولی تکیه گاه و پشت و پناه اصلی ما خداست غصه نخور

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

حرف دلم رو زدی ....وقتی فامیل دورم رو جایی دیدم و رفتارسردشون باهام دیدم فهمیدم که غریبه خیلللی بهتر ازفامیله

ازکودکی تاالان درگیر وسواس فکری ام.اگه تجربه ای در ردمان وسواس وافسردگی داریددراختیارم بگذارید..اگ تجربه ای نبود یه صلوات مهمانم کنید ممنون😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بفرمایین 

مرسی از لطفتون خانم،

معرفت به ذاتِ آدماس

نه پیشینه شون 

نه جایگاه و نه نسبت

معرفت

یه چیزی شبیهِ یه مهره‌ی

یاقوتی رنگه

که دور قلب بعضی‌هامون هست

پیوسته به یه نخِ نامرئی!

دورِ قلب ِ بعضی‌هامون نه!