2737
2739
عنوان

ریاضی یازدهم نسانی حیدری یا کرمی

29 بازدید | 5 پست

فیلمای ریاضی انسانی رو میخوام اما هرچی مال حیدری و کرمی رو رایگان پیدا میکنم همش جمع بندیه هیچکدوم مال پایه یازدهم نیس☹️

نمیدونید فیلمای کلاسینو یا معین کرمی برای یازدهم رو از کجا ایگان دانلود کنم؟ ☹️

برای نهایی میخوای یا کنکور؟

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نهایی

اگه برای نهایی میخوای 

به نظرم بهترین گزینه آقای محمد نظامی هست 

تو تلگرام اسمشو سرچ بزن میاره 

اگه نیاورد تو اینستام هست 

کتاب رو فوق العاده خوب توضیح میدن ایشون 

هزینه ی زیادی ام نداره 

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
2728
مرسی عزیزم شما خودت استفاده کردی؟ 

اهوم 

من ولی برا دوازدهمش خیلیی راضیم