2737
2734
عنوان

چرا ناراحت میشید میگید ما نمیریم مجلسی که بچه رو دعوت نکرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1076 بازدید | 95 پست
قبول ندارم پسر بزرگم 6 سالشه. میفرستمش توی کوچه پیش دوستاش. ولی میرم مرتب بهش سر می‌کشم و حواسم بهش ...

پس بچه های مامان های شاغل همه مورد تجاوز اذیت قرار گرفتن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وای تصورشون کردم😂😂

اصن خیلی سمه خدایی 

تازه ی سریا حتی پسر هاشونم از تو آقایون صدا میزنن ک بیان تو خانما شاباش جمع کنن خیلی زشته خدایی اینجور آدمارو من ترجیح میدم بهشون بربخوره و مجلس نرم کلا

نمیدونم شاید مجلس های شما فرق داره ما مجلس هامون اون قدر شلوغ نیست پر هیاهو پر بچه نیست ولی با کیفیت ...

از ما هم با کلاسه ولی شلوغ

اتفاقا میدونی چون خانواده ها فرهنگشو دارن بچه ها رو میگیرن تو فیلم عروس و داماد نرن 

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2728
اصن خیلی سمه خدایی  تازه ی سریا حتی پسر هاشونم از تو آقایون صدا میزنن ک بیان تو خانما شاباش جم ...

بله طنز تلخه

درک میکنم چی میگین

از من گیفتای عروسیمو تا رسیدم تمام بچه ها بردن بعد جالبه نصف شب تلفن زدن ب همسرم ک پسر بچه ی فلانی گیفت شاباش گیرش نیومده داره گریه میکنه اگه خانمت یدونه داره بگو بیایم ببریم😑😑😑

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺
😂😂😂🤦🏻‍♀️😐

😂😂😂

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺
پس بچه های مامان های شاغل همه مورد تجاوز اذیت قرار گرفتن

آمارش بیشتره مسلما. 

ولی من دقت کردم. آمار تجاوز توی بچه‌هایی که مادرهای آروم و بی‌زبون داشتن بیشتره. مادر سلیطه خوبه. مادری که بلده از حق خودش و بچه‌هاش دفاع کنه و این کارو به بچه‌هاشم یاد بده. 

2738
اولا چون هیچ مجلسی ارزش اینو نداره که بچمو بذارم برم کوفتم میشه، دوما بچه هامو درست تربیت کردم هیچ ...

بنظرم ب تربیت نیست بچه هات آروم و سلامتن الحمدلله

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع

بله نمیریم،،بچه ی کوچیک و اینا رو باز می شه نبرد گذاشت جایی که اونم باز اشتباهه دیگران بشینن بچه ی ما رو نگه دارن ما بریم عروسی،،ولی بچه ی ۱۰_۱۱ ساله رو چه جور بگیم عزیزم بمون خونه یا برو خونه ی فلانی ما بریم عروسی به نظرم دلش می شکنه!!

حالا هر کی اختیار عروسی خودش رو داره ولی ما نمیریم.

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//
بنظرم ب تربیت نیست بچه هات آروم و سلامتن الحمدلله

اتفاقا به شدت شلوغ و شیطونن! فقط فقط خونه خودم و مامانم.

حتی مهمونی غریبه زیاد شیطونی نمیکنن ، عروسی که اصلا! چون کنار خودم نگهشون میدارم سرشون گرم میکنم، یا میبرم بیرون میگردونم

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
اتفاقا به شدت شلوغ و شیطونن! فقط فقط خونه خودم و مامانم. حتی مهمونی غریبه زیاد شیطونی نمیکنن ، عروس ...

الحمدلله خواهر بچه ی من با کلی قرص و داروهم ب زور میشینه

داداش منم خونه ی بابام شیطون بود جایی میرفت ن تکون میخورد ن صداش درمیومد اما پسر من دست خودش نیست مریضه

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع

آخه واقعا بعضی ها بیخیالن بچه هاشون میفرستن وسط داخل فیلم و اصلا کاری بهشون ندارن عروسی رو خراب می‌کنند و واقعا تو مخن ولی خب از طرفی هم آخه بچه هارو کجا بزارن بهرحال بچه با پدر و مادرشه دیگ

#انسانیت
2706