2733
2739
عنوان

خانومای مذهبی یه لحظه میاین

374 بازدید | 70 پست

من از اونام که شالمم افتاده گاهی وقتا...شده که کامل موهام بیرون بوده...الان میخوام نماز بخونم،قرآن بخونم و حجاب کنم.دلم اینجوری آروم تر هست.فقط موندم چجوری شروع کنم؟کسی که شالش افتاده بود الان چادری بشه یجوری نیس؟یا اگه پرسیدن چرا هد زدی یا مانتوت بلند شده چی بگم؟

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹

منم مثل شما بودم 

یجوری نیست 

به حرف بقیه فقط اعتنا نکن ب هیچ وجه بزار هرچی میخان بگن

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من سرلخت میرفتم بیرون بدون شال 

الان چند وقتیه چادر سر میکنم ،چچن شهرمون کوچیکه اینجوری ایجاب میکنه برام،نمیتونم اونطوری که دوستدارم لباس بپوشم

باشه تو خوبی...
2740

نگران نباش ان شاالله حضرت زهرا کمکت میکنه ومعجزه ها میبینی در این مسیر بااینکه سخته ولی شیرینه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

بزار بگن.  من هفت سال پیش این مدلی بودم الان چادر دارم.  حرف مردم همیشه هست اونموقع یه جور بود الان یه جور ولی خب عادت میکنن.  مهم اینه خودتی و خدات

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
2706