2733
2734
بچست که بچست قرار نیست بچه هامون رو به حال خودشون رها کنیم  یاد گیری اداب معاشرت از همون کودکی ...

به هر خال خوردنی برای خوردنه نوشجونش

ادم اگر دلشه نداره پذیرایی نکنه بهتره

خوردنی میاری برای خوردن دیگه نه دکور

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

بچهبوده. ما یک فامیلی داریم سنش بالاست اگر دیس میوه یا شیرینی رو  بذاری روی میز باید کامل خالیش کنه.  همیشه دیس رو بعد ازپذیرایی میبرم تو اشپزخونه. 

نوخم یاد بگیر هیچوقت دیستو روی میز نذار.  میثهشیرینی خریدی باهاش ده بار مهمونداری کنی تو یک جلسه میخورن بعد تو میمونی و کلی خرج برامهمونیای بعدی. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این که خوبه فامیل ما اومده بودن خونه ی ما مادرم تازه زایمان کرده بود ۴ جعبه دو کیلو شیرینی رو خانوادگی تنها خوردن . خواستیم برای شام شب غذا بکشیم دیدیم کلا قابلمه خالیه و مهمونامون گرسنه موندن فقط  به همون خانواده غذای درست دادیم از ترس بقیه گرسنه رفتن . خانمه هم همون شب دیابت داشت قندش بالا رفت 

در کل اسی برای چهارتا مهمون که چند ساعت هستن یا نهایتا نصف روز خودتو حرص نده 

به هرحال باز اون شیرینی میوه ها بمونه میخوای چه کار بزار بخورن

مسئله تربیت باشه به میزبان ربطی نداره اون پدرومادرن که باید بگن 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم 
2728

ببینید میزبان معمولا برنامه ریزی میکنه و به تعداد نهایت چند تا دونه بیشتر از هر چیزی سفارش میده یا تهیه میکنه مثلا دو سیخ کوبیده برای هر مهممان نهایت سه تا سیخ اضافه تر

حالا اینکه یه بچه بیاد مثلا ۶ ۷ تا سیخ بخوره طبعا کم میاد بحث خساست نیست بحث تربیته خانومایی که میگن نوش جونش بشه لطف کنن برای بچه هاشون بخرن که ندید بدید بازی درنیارن چون ما به اینا نمیگیم نوش جونش بشه میگیم یه بچه ی بی تربیت بی شعور که خانواده ی درستی نداره 

برام مهم نیست بخورن  من میخرم برای خوردن دیگه🥶 بنا باشه نخورن که ادم نمیخره

مام نمیگیم نخورن😐

بخورن ولی به اندازه

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
عههه شما هم از اون غارت گرایی که بعد رفتنش میگن چیزی سالم مونده ببین؟

نه ازونام ک ادمایی مث شما ک لقمه مهمونو میشمرن میبینم کلا باهاش قط رابطه میکنم

پول نداری چشم گشنه موندی مهمونی نده 😉

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2738
به هر خال خوردنی برای خوردنه نوشجونش ادم اگر دلشه نداره پذیرایی نکنه بهتره خوردنی میاری برای خو ...

پس شما خیلی پولداری که برای هر مهمونی میری یک کیلو شیرینی میخری اونم کیلویی ۲۵۰ 

مام نمیگیم نخورن😐 بخورن ولی به اندازه

حالا اندازه شکم اون بجه بیشتره

حالا یکی کمتر میخوره یکی بیشتر

البته معده بجه ۹ساله هرگز اینقدر که استارتر میگن جا داشته باشه من بجه ۹ساله ۱۲۰ کیلویی هم دیدم 

ولی همینم نوشجونش

یسری مهمونا هم هستن خوب هیچی نمیخورن دیگه

نمیدونم دیدامون فرق داره من که میگم نوشجونشون 

خوردنی برای خوردنه نه دکور

دیدمون فرق داره اختمالا

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2706