2733
2734
به هر خال خوردنی برای خوردنه نوشجونش ادم اگر دلشه نداره پذیرایی نکنه بهتره خوردنی میاری برای خو ...

کسی نگفت نخوره متوجه عرض بنده نشدید بحث تربیت درست فرزنده

کاربر آقا...عقده هاتون رو سر کاربر های مرد اینجا خالی نکنید با تشکر 
پس شما خیلی پولداری که برای هر مهمونی میری یک کیلو شیرینی میخری اونم کیلویی ۲۵۰ 

ادم مهمون میاد باید پذیرایی کنه دیگه

حالا شما شیرینی نخر دیگه

ولی خوب اکر نگرانی تموم شهشیرینی نیار که هی مجبور نشی بخری

چون دکوری نیست که برای خوردنه

دید من اینه وقتی میاری پذیرایی یعنی میاری بخورن دیگه

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در کل اسی برای چهارتا مهمون که چند ساعت هستن یا نهایتا نصف روز خودتو حرص نده  به هرحال باز اون ...

منم خساست در نیاورم گفتن خیلی این رفتار زشته به بچه اا بگید اینکارو نکنن همین

2728
ادم مهمون میاد باید پذیرایی کنه دیگه حالا شما شیرینی نخر دیگه ولی خوب اکر نگرانی تموم شهشیرینی نیا ...

من به شیرنی ایراد نگرفتم بی ادبی بچه رو گفتم که حال هممون بهم زد حتی خاله خودشو

بچهبوده. ما یک فامیلی داریم سنش بالاست اگر دیس میوه یا شیرینی رو  بذاری روی میز باید کامل خالیش ...

۱۰ بار پذیرایی با یه دیس شیرینی ؟بابا شما پذیرایی نکن تو رو قرآن

اصلا نزارین مهمون براتون بیاد

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc
2740
منم خساست در نیاورم گفتن خیلی این رفتار زشته به بچه اا بگید اینکارو نکنن همین

پدرمادر باید به بچشون یاد بدن این واقعا همینه 

از دید میزبان گفتم که هرچی خوردن اشکالی نداره گرفتم که بخورن 

ولی شما جوری صحبت کردی که انگار برای یک کیلو شیرینی میلیاردی هزینه کردی که اینقدر شمردی 😐این منطقی نبود 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
اینکه اون بچه چقد میخوره کاری ندارم اما خیلی ادم داغونی هستی ک هرچی خورده شمردی! پسرمن بدغذاس گاهی ...

دقیقا منم جواب ی کاربر دیگه رو دادم یروز مهمونی اومده خونشون گرفته تاپیک زده خب بابا دلت نمیاد مهمونی نگیر خدا شاهده مهمون دعوت میکنیم دو جور یا سه جور غذا میپزیم سهم ناهارشونم میدیم ببرن دویست دور چای و شیرینی میگیریم جلو مهمونا قرار بود مثل ایشون کنیم کل بحثهای نی نی سایت میشد غذا و شیرینی زیاد میخورن فامیلام

چقدر نظرات بعضی ها عجیبه اصلا به ادب اجتماعی بچه اعتقادی ندارن هی میگن خسیس نباش بخوره‌ نوش جونش حالا ادب هیچی اوضاع اقتصادی خرابه شاید یکی وسعش نرسه بچه های شکمو فامیل رو سیر کنه 

بعضیا ی جمله یاد گرفتن میگن مگه برا مهمون نخریدی؟ بخورن نوش جونشون!!! 

بله برای مهمونه اما نه فقط یه مهمون شاید گرفته ک دو یا سه سری مهمون رو جواب بده

خودتونو گرسنه نگه میدارید ک خونه مردم سیر بشید؟!! 

من خودم تجربه اش نداشتم. رفتیم خونه یکنفر، موقع شام سالاد کمکشون درست کردم ابلیمو خواستم بهم گفتن تو دریخچاله، روم نمیشد برم سریخچال گفتم خودتون بدید گفت دستم بنده لطفا خودت بردار

رفتم سر یخچال انگار سیل اومده بود تو یخچالشون. یعنی بنده خداها هرچی داشتن همون بود ک سرمیز و سفره بود

ادم باید مراعات کنه شاید طرف هرچی داشته برای آبروداری اورده، مهمونای بعدم میخواد با همون ساپورت کنه

فقط حرف الکی میزنید ک عیبی نداره ۱۰ تا شیرینی برداره مشکلش چیه؟!! 

خیلی ادای لارج بودن درمیارید باید بدونید واسه پرکردن شکم و برطرف کردن سوتغذیه تون نمیرید خونه مردم!! 

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤
حالا اندازه شکم اون بجه بیشتره حالا یکی کمتر میخوره یکی بیشتر البته معده بجه ۹ساله هرگز اینقدر که ...

۹ ساله ۱۲۰ کیلوووو؟

بعضیا اضافه برمیدارن یه گاز میزنن میذارن باقی تو ظرفشون میمونه 

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
شما باید دور بدی جمع کنی بذاری مثلا رو اپن یا تو اشپزخونه ک دیگ زیادی نخوره

وای خیلی زشته  ما رفته بودیم مهمونی طرف یه دور جرخوند بعد همع رو گزاست رو اپن اشپزخونه که دیگه نخوریم

ماهم زود رفتیم خونمون

با اینکه اتفاقا ما خیلیم کم میخوریم..فوقش یه شکلات

2706