2737
2739
یعنی من باید عادت کنم اینجوری بیفتن رو دیس یک کیلو شیرنی میوه رو یه جا بخورن؟

مهمونی دادن همینه 

ادم عشق میکنه تو خونش این همه بریز بپاش باشه 

مهمون دعوت میکنه ادم نهایت احترام باید بزاره و همه چی تهیه ببینه و عشق کنه وقتی تو خونش دارن غذا میخورن

واقعا 2 کیلو شیرینی میوه که دیگه ارزشی نداره

بازم میگم بحث تربیت اون بچه جداس

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا چرا بعضیا همیشه میان بگن بخوره نوش جونش و...

خب گلم به بچه باید تربیت یاد داد 

یعنی مثلا همین آدم شیرینی یکی رو از بشقابش برداره و بخوره میگین نوش جونش؟

تربیت پس چی؟

اصولا باید آداب و معاشرت یاد داد به بچه

میزبان تدارک دیده به کنار ولی تربیت بچه هم باید درست باشه

یعنی چی یه قوطی شیرینی میخوره 

۱۰ تا میوه 

آجیل 

هرچیزی اندازه داره 

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
2742
خب دیگه عزیزم واقعا اگه اوضاع اقتصادی ندارع نباید مهمونی بگیره اگه میگیره باید کاملا همه چی در شأن م ...

لایک لایک لایک

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
خب دیگه عزیزم واقعا اگه اوضاع اقتصادی ندارع نباید مهمونی بگیره اگه میگیره باید کاملا همه چی در شأن م ...

ایشونم تربیتش نکرده داره میگه حواستون به بچه هاتون باشه مراعات کنید 

2738
ولشون کن اسی اینا همونایی ان که زحمت به خودشون نمیدن برای تربیت درست بچشون بعد اعتقاد دارن هر جا برن ...

نزن این حرفو من دارم این حرفو میزنم که ۱۸ سالمه

و بنظرم کاملا کار اشتباهیه تربیت نکردن بچه و رها کردن به حال خودش ولی یک شب مهمونی اومده خونشون نشسته لقمه هایی که گذاشته دهنش شمرده😂 خیلی از آدم بزرگا هستن که نیاز به تربیت و شعور و ادب دارن باید به فکر اونا بود تا ی بچه ۸ ساله که کامل شخصیتش شکل نگرفته.....

دقیقا اسی از اینکه میوه و شیرینی زیاد خورده بچه ناراحته

تازه خودشم مجرده احتمالا میزبان خانوادش بودن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
مهمونی دادن همینه  ادم عشق میکنه تو خونش این همه بریز بپاش باشه  مهمون دعوت میکنه ادم نه ...

عزیزم مهمونی کردن درست ولی عید دیدنی واقعا جریانش فرق میکنه

والا طرف ما عر نفر اجیل نهایت ۵ تا مغز بخوره دیگ از وقتی گرونی شده ادم باید مراعات کنه

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          

نمیتونم همچین بچه هایی رو تحمل کنم خدا بهت صبر بده اسی.

هر وقت همچین مهمونی براتون میاد نصف شیرینی/ آجیل ها رو بردار واسه خودتون بقیشو بذار جلوی مهمون

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 

والا من بچم خونه خودمون زیاد نمی خورن خونه مردم مثل نخورده هارفتار میکنن هرچی هم میگیم افاقه نمیکنه ،آبرو من و همسرم میبرن نه مثل این بچه فامیل شما اما تو شیرینی خوراکی واقعا آبروریزی میکنن هرچند همیشه پدرشون زیاد میخره خوراکی براشون ...به قول مادر شوهر م همیشه بچه های که بیشتر براشون بخرن جایی برنبیشتر آبرو ریزی. میکنن ..اسی سخت نگیر یه روز. منم مثل تو بودم خودم مامان شدم مثل خر موندم تو گل ،تربیت این بچه های الان همشون پرانرژی ،هایپر خلاصه زیاد به دل نگیرید دل پدر و مادر بدبخت خونه

دقیقا اسی از اینکه میوه و شیرینی زیاد خورده بچه ناراحته

دقیقا اسی از شیرینی های خورده شده ناراحته 😅

کاشکی یکم از این اخلاقا رو مامان و بابای من داشتن

اینروزا عید دیدنی و.. هست ما شیرینی تو یخچالمون همیشه هست

بچه فامیل همش شیرینی شیرینی می‌کرد 

بابام جعبه شیرینی رو که پر بود از تو یخچال داد دستش برد😐😂اسی جای ما بود غش می‌کرد 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2706