2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه حاجت خیلی مهم داشتم یه چله ای بود به نیت حضرت علی اصغر گرفتم الحمدلله  البته در خونه امام ...

نفهمیدم اخر از علی اصغر حاجت گرفتی یا امام زمان؟

تو اون چله چی میخوندی برای علی اصڠر

2731

عزیزم اگر خیر و صلاح باشه  برات حتما جور میشه 

ائمه هم واسطه هستن اما اصل کاری باید تایید کنه 

من میگم به نیت حاجت روایی این روضه رو نگیر به نیت سوگواری برای این بزرگوار  و ثوابش بگیر 

باقی رو هم بسپار به خدا 

2740
 نفهمیدم اخر از علی اصغر حاجت گرفتی یا امام زمان؟ تو اون چله چی میخوندی برای علی اصڠر

یه نماز بود دقیق یادم نیست دو رکعت بعدش  ۱۱ بار میگفتم الهی به دم المظلوم  که به نیت خون حضرت علی اصغر هست   ولی کلا چله ام به نیت توسل به امام زمان عج بود  کارهای دیگه هم میکردم      حاجتت توی چ زمینه ای هست معمولا توصیه میکنن برای مثلا حاجت مالی فلان کنید یا بچه دار شدن فلان. و....

یه نماز بود دقیق یادم نیست دو رکعت بعدش  ۱۱ بار میگفتم الهی به دم المظلوم  که به نیت خون ح ...

یه حاجت خیلی سخت که زمانم محدوده نمیتونم چله بگیرم😭 امام زمان ام جوابمو نداد 

یه حاجت خیلی سخت که زمانم محدوده نمیتونم چله بگیرم😭 امام زمان ام جوابمو نداد 

خیره چرا میدن منتها بقول آقای فاطمینیا گاهی میریزن تو دامنت گاهی میریزن به حسابت  در هر صورت بی جواب رد نمیشی ان شالله      

به خدا اعتماد کن.  دامن امام زمان عج رو هم رها نکن  

خیره چرا میدن منتها بقول آقای فاطمینیا گاهی میریزن تو دامنت گاهی میریزن به حسابت  در هر صورت بی ...

اخه ماه رمضونه فک نکنم کسی بیاد روضه منم دستم خالیه فقط میخام کیک و شیر بدم😭 

میخام سه روز روضه بگیرم به نیت حاجت رواییم   جواب میگیرم بنظرت؟

ان شالله میگیری.  الان شبهای احیا هست روضه بگیری مناسبت داره.   اینم که میگی کسی میاد یا نه.  چندان مهم نیس بنظرم  مهم اینه قبول باشه مجلس و مورد توجه صاحب اصلیش امام زمان عج      بسپر بخدا وقتی سپردی دیگه انقدر بی قرار نتیجه نباش. صلاحت رو خدا فقط میدونه 

در کنار همه توکل و توسل. اگر کاری هم از دستت برمیاد بکن  از تو حرکت از خدا برکت 

2706