2733
2734

من و شوهرم همدیگر رو خیلی دوست دارم اما تا میاییم دوکلمه صحبت کنیم بحث به جایی کشیده میشه که دعوا کنیم خیلی خسته شدم نمی‌دونم چیکار کنیم هرشب جنگ و دعوا سر چیزای بی ارزش 🥹🥹

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

پدر مادره منم هم دیگه رو خیلی دوس دارن بعد از ۳۷..۳۸ سال همینطورن. 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
من

من از تمام پیشرفت های توی زندگیم موندم بخاطر قهر و آشتی های زیاد اصلا تسلط ندارم شوهرمم همینطور هفته پیش کارمون به طلاق کشید که دوباره منصرف شدیم چون همدیگر رو خیلییی دوست دارم 🥹🥹 اما نمی‌دونم چرا گذشت نداریم در مقابل هم 

احتمالن یکیتون خنگه.

البته ببخشید گلم منظوری ندارم 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

عادت کردید تا یکی یه چیزی میگه اون یکی سریعا جوابشو بده . یکم تمربن کنید فقط گوش کنید به حرف هم . صبر و گذشت و یکم کوتاه اومدن هم قاطیش بشه دیگه درست میشه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2738

خب یکیتون باید گذشت شروع کنه اون یکیم کم کم یاد بگیره 

اینجوری که نمیشه 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
چند ساله ازدواج کردی . منم همینجوری ام.سعی میکنم سکوت کنم 

من سکوت نمیکنم من خیلی عصبی میشم ۹ ساله ازدواج کردیم دوتا بچه داریم مثل این کسایی هستیم که انگار تازه ازدواج کردن 🥹🥹 اما زندگیمو دوست دارم و منم نمیتونم خودمو کنترل کنم اون که اصلا 

من یه زمانی گاهی با همسرم قهر میکزدم ولی الان خییییلی وقته اصلا قهر نمیکنیم .چون یه شب که قهر بودیم و جدا خوابیدیم صبحش متوجه شدیم ک هردو اون شبو نخوابیدیم از ناراحتی و قرار گذاشتیم هرچقدر ناراحت باشیم با هم حرف بزنیم و خداروشکر خیلی کار خوبی بود

پدر مادره منم هم دیگه رو خیلی دوس دارن بعد از ۳۷..۳۸ سال همینطورن. 

خیلی سخته دختر من ۷ سالشه یهو وسط. حرفهای ما صدامون میره بالا دخترم میترسه و این خیلی اذیتم میکنه ما آدمای  خودخواه رفتارمون رو عوض نمیکنم 🥹 عادت کردیم 

2706