2737
2739
عنوان

از کنکورم راضی بودم❤️

597 بازدید | 37 پست

امروز کنکور شرکت کردم

دقیقا همون درصدایی که هدف گذاری کرده بودم رو زدم 

از خدا میخوام بازم حواسش بهم باشه تاازمسیر خارج نشم و بتونم باموفقیت پرونده کنکورو ببندم❤️

بعد از این همه تلاش و انتظار یه فرهنگیانمون نشه؟:)

❤️دانشگاه فرهنگیان❤️                                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چقدر خوب .کدوم شهری؟ من بجز عربی و ریاضی بقیه درسا رو بین۴۰تا۶۰زدم بنظرت فرهنگیان میارم مشهد ؟

از رو پاسخ اصلاح کردی اگه اره حتما

❤️دانشگاه فرهنگیان❤️                                             

عزیزم منم رشته ام انسانیه البته فعلا دهمم

سخت بود؟ ازکی شروع کردی به خوندن؟ من هدفم وکالته ولی تگه نشه الویت دومم فرهنگیانه میخوام جفتشو کنکور بدم از الان زوده واسه خوندن؟

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع
2740
موفق باشی  اما فرهنگیان اون چیزی که فکر میکنی نیست ....(البته با توجه به علاقه و شخصیت و اهداف ...

عزیزم من من دنبال یه شغل بی دردسر با تعلیلی زیاد حقوق متوسط و محیط کاری ارومم

فرهنگیان دقیقا همون چیزیه که میخوام نشناخته چطور میگید چیزی ک میخوای نیس

❤️دانشگاه فرهنگیان❤️                                             
عزیزم منم رشته ام انسانیه البته فعلا دهمم سخت بود؟ ازکی شروع کردی به خوندن؟ من هدفم وکالته ولی تگه ...

من برای امسال ۴ ماه خوندم

بله همیشه درسایی هست ک تو کنکور سخته اما واسه همه سخته مثلا علوم فنون دشوار بود امروز

❤️دانشگاه فرهنگیان❤️                                             

میشه بگی مثلا از هر درس چند درصدزدی؟در حد تقریبی

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
تقریبا اره. شما چطور زدی عزیزم انشالله که جفتمون به آرزومون برسیم🤍🌱من یه پسر۲ساله هم دارم با وجود ...

من میانگین وزنیم ۵۰ هست

❤️دانشگاه فرهنگیان❤️                                             
من برای امسال ۴ ماه خوندم بله همیشه درسایی هست ک تو کنکور سخته اما واسه همه سخته مثلا علوم فنون دشو ...

جدااا؟آخه من حس میکنم تو درسای رشته ما عربی خیلی سخته و اقتصادد از الان استرس کنکور اقتصاد و دارم

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع
2706