2737
2739
عنوان

بیایید تو لباس پوشیدن کمکم کنید.

85 بازدید | 13 پست

سلام همگی

داستان از این قراره که من امشب خونه نامزدم دعوتم و قراره برم و همه دختر پسر هاشون با بچه هاشون دعوتن. اما خب به دلایلی که میگم موندم که چی بپوشم اول  که پدربزرگم خیلی وقت نیست که فوت شده و خب قاعدتا مشکی پوشیم. دوم اینکه مامانم چون فرد خیلی مذهبی هست نمیزاره یه سری از لباس ها رو بپوشم. و سوم نامزدم که خیلی علاقه به پوشیدن یه سری لباس ها داره و اگر نپوشم ناراحت میشه 

من قبل از اینکه پدربزرگم فوت کنه رفتم و چند دست لباس خریدم. یکی دوتاش رنگ روشنه که هیچی ولی یه کت جین سرمه ای با شلوار گشادِ هم رنگ خودش خریدم.نظرم اینه بپوشم چون رنگش تیرست ولی چون که کوتاهه مامانم نمیزاره از اون ورم نامزدم میگه تو که جایی نمیپوشی چرا خریدی پس. میگه بپوش قشنگه دوست دارم بپوشی.چند بار که جایی رفتم نپوشیدم خیلی ناراحت شد حالا من موندم چیکار کنم دوستان کمکم کنید 

با یه تیشترت مشکی نسبتا گشاد و یکم بلند بپوش 

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
اوم ایده خوبیه مرسی❤

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..

وقتی بابا بزرگت فوت کرده باید لباس مشکی بپوشی 

البته من به این چیزا اعتقاد ندارم ولی شما که رسمتون اینه برای احترام گذاشتن به خانوادت باید تیره بپوشی ،حالا هر چی نامزدت بگه فلان و بیسان ،بعدش مهمونی نامزدت بزن و بکوبه ؟ ،اگه نامزدت می‌دونه که بابا بزرگت مرده پس به احترام بابا بزرگت نباید حداقل تا دو ماه مهمونی پهمونی اینجوری بره 

البته من نمی دونم فقط جواب سوالم که گفتم بزن به کوبه رو میدم 

اما تیره بپوشی بهتره 

وقتی بابا بزرگت فوت کرده باید لباس مشکی بپوشی  البته من به این چیزا اعتقاد ندارم ولی شما که رس ...

نه بابا از اون مهمونیا نیست برای افطاری دعوت کردن و اینکه دوتا از خواهر شوهرام و برادرشون از راه دور اومدن خونه دیداری تازه شه. این لباسی که میگم کت و شلوار طرح جین هست ولی خیلی تیرست رنگ سورمه ایه. ما یا مشکی میپپشیم یا سورمه ای الان بیشتر موضوع کوتاه بودنش و گیرای مامانمه