2737
2734
عنوان

اینم شانس بود من از شوهر آوردم 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 812 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخش عزیزم جوابتو میدم اگه دوست داشتی بازم جواب بده اکرم نه که ممنون تا اینجا هم صحبتم شدی 🌺 یه اعت ...

من دوران نو جوانی اینجور بودم!سالها تلاش کردم بهتر شدم  ولی ب قول شما ک میگین  امسال اینجور شدین منم این تایما یجوری شدم .گوشه گیر .من ک عاشق ورزشای سخت بودم الان  یوگا فقط اونم  یکماهه نرفتم.یا چیزای دیگه.ولی باز دارم تلاشمو میکنم.. شروع کردم خانوادمو بیرون میبرم شام یا همینجوری با خانوادم بیشتر وقت میگذرونم چون شوهرم همش سرکاره.یا کوه میرم .مدت ها بود خونه مامانم نمیرفتم با اینکه ۱۰۰متر فاصله اس ولی الان زود ب زود میرم اگه هر روز نرم  ی روز بعدش میرم .بیشتر میبرمشون بیرون.خداروشکر واقعا . ولی در آخر ی غم باهامون هست منم همینحورم.ولی دیدم ادامه بدم داغون میشم.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

صادقانه بگم مشکلاتت در حد طلاق نیس به خصوص ک دوتا بچم داری حالا عقد بودی فرق میکرد

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

کتابخونه میرم .‌کتاب هم هر روز میخونم یا میرم کتاب فروشی کتابی چیزی میخرم.برای خودم از گلخانه گل میخرم.مناسبتا ک شوهرم اهلش نیست خودم برای خودم هدیه میخرم..اکه پول آنچنان نمیده حداقل کارت یارانه رو برای خودت بگیر فقطم همون ماه برای خودش خرجش کن

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2740
من دوران نو جوانی اینجور بودم!سالها تلاش کردم بهتر شدم  ولی ب قول شما ک میگین  امسال اینجو ...

اره دیگه چه میشه کرد منم تمام تلاشم رو میکنم انشالله که همیشه شاد باشی 

عزیزم من تاپیک های قبلیتم خوندم  ولی بنظرم خودتون حتما پیش ی تراپیست یا مشاوره برید  چون ...

ولی پسرم الان دسته ی گل شده خیلی بهتر شده شکر خدا خودمم یه دختر سرحالی بودم شوهرم خیلی سرکوبم میکنه

اره دیگه چه میشه کرد منم تمام تلاشم رو میکنم انشالله که همیشه شاد باشی 

ان شاءالله که ب آرامش و ثبات برسی.ب هر حال این فکرا برای همه هست.