2737
2734
عنوان

دکتر تحقیرم کرد گفت چاقی😰

852 بازدید | 69 پست

کمرم خیلی درد میکرد رفتم دکتر گفت باید سی تی اسکن بشی ولی وزنت بالاست هرجایی انجام نمیدن😰😰

بعدم گفت کمرت ب خاطر وزنت و شکمت ک اویزون شده فشار میاره

گفت چخره انقدر چربی جمع کردی دور خودت وزنتو کم کن فست خیلی خوبه 

گفتم گشنم میشه گفت عیب نداره گشنگی برات خوبه از ذخیرت استفاده میکنی😭😭😭

قدم۱۵۷

وزنم۱۱۰

۲۵سالمه

...دارم لاغر میکنم خیلی برام سخته اما چاره ای ندارم شدم ۱۱۰کیلو اگه امضامو دیدی بهم تذکر بده ک حتما باید وزنم و کم کنم مرسی باربی جون💕درحال انجام کارهای مهاجرتی هستم...مقصدآلمان...به انرژی مثبتون نیاز دارم خوشگلای من:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم به خاطر سلامتیت گفته 

به فال. نیک بگیر حرفشو

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731
چه توهینی خب چاقی دیگه چی میگفت

حس کردم تحقیرم کرد😰

...دارم لاغر میکنم خیلی برام سخته اما چاره ای ندارم شدم ۱۱۰کیلو اگه امضامو دیدی بهم تذکر بده ک حتما باید وزنم و کم کنم مرسی باربی جون💕درحال انجام کارهای مهاجرتی هستم...مقصدآلمان...به انرژی مثبتون نیاز دارم خوشگلای من:)
خودت حس نمیکنی چاقی واقعا 

چاقم😰

2740
عزیزم بعضی وقتها تحقیرآمیز بدنیست باعث میشه شرایطمونوعوض کنیم  خودتولاغرکن من خواهرم خیلی خوش ...

قد خواهرتون چنده؟

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
عزیزم بعضی وقتها تحقیرآمیز بدنیست باعث میشه شرایطمونوعوض کنیم  خودتولاغرکن من خواهرم خیلی خوش ...

اره ب منم گفت چربیات نسبت ب اضافه وزنت خیلی زیاده

عزیزم حرف بدی نزده....

من کبدم انزیماش بالا رفته بود اضافه وزن داشتم....برنامه غذاییمو گفتم کلی از چیزا رو ممنوع کرد و گفت نخورم....با لحن تند البته....دکتره دیگه....وظیفشه بگه باید تغییر کنی....

من تازه ۶۵ کیلو ام

به امید روز های بهتر ادامه میدم....
2706