2737
2734

گوشیتو خاموش کن منم از امروز خاموش میکنم 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

کمالگرایی داری؟ 

به نتیجه فکر کن.... یه اون لحظه که رتبه تو میبنی و لبخندی به وسعت دریای خلیج فارس میاد رو لبت☺

همون دختره که همه عاشق چال گونه هاشن🥺پروفایل خودمم😅گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست🫂💚به خودم تبریک میگم بدون اینکه بمیرم بهشت رم تو بغلت تجربه کردم...به عنوان زن یک امیر میگم همشون بد نیستن😅زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه براب بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم،از نژاد کاوه آهنگرم،آریایی از تبار آرشم، گوهری از جنس عشق و آتشم،پور زالم زاده تهمینه ام،عشق میهن تا ابد در سینه ام، تا که یزدان هست یار و یاورم🌱من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟اهورا مزدا یگانه سرشت،از ته قلبم ازت میخوام همه عاشقا بهمدیگه برسن💚زنده باد نامت، «کوروش»
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

گوشیتو خاموش کن منم از امروز خاموش میکنم 

من انسانیم میخام حقوق بیارم دانشگاهی ک میخام رتبه ۲۰۰۰ ابنا میخاد پایم خوبه بنظرتون امکانش هس این دوماه سفت بچسبم قبول شم

2728

اردیبهشت و خوب دادی؟ رشتت چیه

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید
من انسانیم میخام حقوق بیارم دانشگاهی ک میخام رتبه ۲۰۰۰ ابنا میخاد پایم خوبه بنظرتون امکانش هس این دو ...

نمیدونم 

ولی تلاش کزدن بهتر از نکردن و حسرت خوردنه

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
کمالگرایی داری؟  به نتیجه فکر کن.... یه اون لحظه که رتبه تو میبنی و لبخندی به وسعت دریای خلیج ...

اره شدید هم کمال گرایی هم اهمال کاری

میشه کامنت پایینو بخونین نظر بدین🥲

2740
اره شدید هم کمال گرایی هم اهمال کاری میشه کامنت پایینو بخونین نظر بدین🥲

آره عزیزم چرا نشه؟دخترخاله همسرم تو سه ماه جمع کرد همه چیو پزشکی آورد اما خب پایه قوی داشت

مطمعن باش میتونی، هیچ چیزی نشد و نمیشه نداره

میدونم سخته ولی تهش خیلی همه چی قشنگ میشه 💚

همون دختره که همه عاشق چال گونه هاشن🥺پروفایل خودمم😅گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست🫂💚به خودم تبریک میگم بدون اینکه بمیرم بهشت رم تو بغلت تجربه کردم...به عنوان زن یک امیر میگم همشون بد نیستن😅زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه براب بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم،از نژاد کاوه آهنگرم،آریایی از تبار آرشم، گوهری از جنس عشق و آتشم،پور زالم زاده تهمینه ام،عشق میهن تا ابد در سینه ام، تا که یزدان هست یار و یاورم🌱من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟اهورا مزدا یگانه سرشت،از ته قلبم ازت میخوام همه عاشقا بهمدیگه برسن💚زنده باد نامت، «کوروش»
آره عزیزم چرا نشه؟دخترخاله همسرم تو سه ماه جمع کرد همه چیو پزشکی آورد اما خب پایه قوی داشت مطمعن با ...

منم پایم خیلی خوبه فقط باور ندارن ب خودمو همش امروز فردا از  وقت کم میترسم از شروع میترسم:)))

منم پایم خیلی خوبه فقط باور ندارن ب خودمو همش امروز فردا از  وقت کم میترسم از شروع میترسم:)))

سخت ترین قسمت هر کاری شروع کردنشه، وقتی میخوای خونه تمیز کنی حال نداری پاشی ولی وقتی یه اشغال میندازی تو نایلون زباله تازه انگیزه میگیری و میری کل خونه رو تمیز میکنی

مغز ما موقع درس خوندن وقتی خسته میشه همش فرمان میده که فلان کارو کن ولی تو باید مقاومت کنی و بشینی و تلاش کنی چون تهش فقط خودتی که میمونی برای خودت 

سخت ترین قسمت هر کاری شروع کردنشه، وقتی میخوای خونه تمیز کنی حال نداری پاشی ولی وقتی یه اشغال مینداز ...

بنظرم برای رشته انسانی دوماه خیلی خوبه ولی عزت نفس من پایینه 

2706