2737
2739
اگه منظورتون اینه که چهره ی زشتی داشتن، یعنی این شخص ذات بدی داره یا بدذاتی میکنه و بهتره ازش دوری ک ...

تو بچگی این خوابو دیدم و هنوز یادم میفته حالم بد میشه

دقیقا همینه که شما میگین اون شخص ذات خیلی بدی داره و همه رو آزار میده گرچه من همیشه ازش دوری کردم

🔴🔴🔴لطفا لایک نکنید با تشکر🔴🔴🔴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام صبح بخیر من امشب تقریبا همچین خوابی دیدم میگن خواب ونباید به کسی تعریف کنی ☹️البته همینجا نی ن ...

خواب بد رو نباید تعریف کرد

ما را از سادگی ترسانده اند.هیچ کس نگفت سادگی هم خوب است ....هیچ کس نگفت ساده که باشی ساده میخندی،ساده شاد میشوی،ساده ذوق میکنی،ساده می بخشی و ساده تر دل می بندی .....همدیگر رایافتن هنرنیست،هنر این است که همدیگر را گم نکنیم....آدمهای ساده بی هیچ دلیلی دوست داشتنی هستند ....سادگی شیک ترین ژست دنیاست....
2740
خوابهای بد برای هشدار بهمون نشون داده میشن. به نظرم اگه به کسی که تعبیر میدونه بگین، خیلی هم مفیده و ...

نمیدونم والا میگن اگه تعریف نکنی،تعبیر نمیشه

ما را از سادگی ترسانده اند.هیچ کس نگفت سادگی هم خوب است ....هیچ کس نگفت ساده که باشی ساده میخندی،ساده شاد میشوی،ساده ذوق میکنی،ساده می بخشی و ساده تر دل می بندی .....همدیگر رایافتن هنرنیست،هنر این است که همدیگر را گم نکنیم....آدمهای ساده بی هیچ دلیلی دوست داشتنی هستند ....سادگی شیک ترین ژست دنیاست....