2733
2734

٤سال عاشقش باشي اونم ولي الانا فك ميكنم فقط برا نيازش منو ميخاد 

ولي هيچوقت نميتونم ولش كنم بدون اون ي لحظه زندگي هم نميتونم تصور كنم

🙂💗نميدونم من اشتباه ميكنم درموردش يا واقعا همينه 

چند بار خواستم كات كنم رفتم ولي برگشتم بدون اون ميميرم با اينكه خيانت هم كرد ي بار ولي باهاشون رل نزد و فقط برا ي شب دو شب باهاشون بود

😅💔ميدونم لاشيه ميدونم ولي ميميرم براش نميتونم تصور كنم هيشكيو جاش اي خدا كمكم كن يا خداقل عاشقم شه 

خيلي اين روزا خودشم درگيره بخاطر كارش و زندان نزديك بود بيوفته ولي اميدوارم همه چي درست شه

وزن فعلی ۴۸ وزن هدف ۵۸ 🤍:) ?? DO NOT TRUST ANYONE OKAY-                       برای منی ک حوصله ی روتم ندارم دو رویی نکن(:🐾

امضام شماره ۶

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

بندازش بره

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔

من مثل تو بودم خریتمو ادامه دادم گذشت زمان بهم فهموند عشق با ارزشی نبود و زمان همه چیز رو حل می کنه این یه حقیقته که قابل کتمان نیست

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

اوکی حرفی باهات ندارم  فقط خوب داری خودتو کوچیک میکنی فقط به خاطرا یک نفر که معلوم نیست عاشقه نیست هیچیش معلوم نیست تو فکرمیکنی عاشقشی وبدون میمیری ولی اینطور نیست نهایت ۲روز گریه کردن  همین

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
2706