2737
2734
عنوان

😂اگ عاشق يكي باشين ولي اون فقط برا نيازش تورو بخواد!

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 82 پست
🤷🏻‍♀️🥲حاضرم باهاش ازدواج كنم خيانت هم كنه حتي با لاشي بازياش(: 

برای خودت ارزش قائل نیستی حق تو بیشتر از ایناعه نه همچین آدم بی ذات خیانتکار 

جایی دورتر از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که به جای من زندگی میکند چه بی‌رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی:)🌱80/10/22
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

همه اينااارو ميدونم ولي بازم نميتونم ولش كنم 😭

باور کن هیچکس بعد شکست عشقی نمرده

اوایلش سخته اما بعد چند ماه کنار میای .. ولش کن فقط این اراده رو بکن

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
ارزش خودتو پایین نیار هیچ پسری لیاقت اینو نداره بدنتو دراختیارش بزاری و بعد بره بهت خیانت کنه تموم ک ...

وقتي كات كرديم ي مدت پيش كل شب و روز تو فكرش بودم باورت نميشه حتي تو كلاس حواسم پيش اون بود برا خودم سناريو و روياي با اون ميسازم تو ماشين موقع خواب موقع راه رفتن 

كم كم دارم ديوونه ميشم

وزن فعلی ۴۸ وزن هدف ۵۸ 🤍:) ?? DO NOT TRUST ANYONE OKAY-                       برای منی ک حوصله ی روتم ندارم دو رویی نکن(:🐾
2728
وقتي كات كرديم ي مدت پيش كل شب و روز تو فكرش بودم باورت نميشه حتي تو كلاس حواسم پيش اون بود برا خودم ...

چی بگم ولا هرکی  میگه کارت بده میگی نمیتونم نمیتونم

اراده نداری

ولی بهت قول میدم روزی میرسه که به خواست خودت ولش کنی  طوری که انگار ن انگار همچین ادمی بوده

هرادمی یه صبری داره

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2740
🤷🏻‍♀️🥲حاضرم باهاش ازدواج كنم خيانت هم كنه حتي با لاشي بازياش(: 

معلومه خیلی خیلی بچه ای یا خودت یا عقلت ، فقط ما نمی‌خواییم این راهو بری بعد به حرف ما برسی ، همین اول کاری ولش کن به جای اینکه ۱۰ سال دیگه بچه بغل بیفتی دنبال دخترایی‌که شب شوهرت میره پیششون و بری باهاشون دعوا کنی فکر کن به اون لحظه ببین چقد خار و خفیف میشی البته شاید برات عادی باشه چون این پسره انقد اعتماد به نفس تورو گرفته و خودش رو تو چشم تو خدا کرده که شدی یه عاشق ناتوان ولی در اصل تو وابستگی و مهرطلبی داری عاشق اون نیستی عاشق اینی که اون خدایی که واسه خودت درست کردی ازش تو ذهنت فقط گاهی داره از بدن تو لذت میبره تو عاشق اینی که اون وقتی داره ازت استفاده جنسی میکنه یکم براش جذابی از نظر جنسی وگرنه هیج آدم عاقلی عاشق همچین آدم حال به هم زنی نمیشه 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 

ببین اگه یک درصد فقط یک بار به پیشنهاد رابط یا عکس ناجور کرد فوری بلاکش کن 

جوری حذفش کن که انگار نبوده 

نهایتاً تومان سختی داره اما بعد صدرصد به نفع خودت الان نمی‌فهمی چندسال دیگه حسرت مخوری ..

معلومه خیلی خیلی بچه ای یا خودت یا عقلت ، فقط ما نمی‌خواییم این راهو بری بعد به حرف ما برسی ، همین ا ...

متاسفانه هیچکدوم از اینحرفارو قبول نمیکنن

نصیحت هیچکسو گوش نمیدن

تهش که خودشون به حرفای ما میرسن میبینن خیلی دیر شده و کل احساسات و قلببشون و ابروشون به فنا رفته

دیر سرشون به سنگ میخوره هرچی مابگیم کارت اشتباهه باز قبول نمیکنه و راه خودشو میره چون هنوز ب اون مرحله نرسیده که سرش به سنگ بخوره و عواقب کارشو بفهمع وقتی میفهمه که خیلی دیرشده و احساساتش مرده

2706