2737
2734
عنوان

😂اگ عاشق يكي باشين ولي اون فقط برا نيازش تورو بخواد!

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 82 پست
امضام شماره ۶

🥲هعي كاش قلب منم اين حرفا حاليش ميشد

وزن فعلی ۴۸ وزن هدف ۵۸ 🤍:) ?? DO NOT TRUST ANYONE OKAY-                       برای منی ک حوصله ی روتم ندارم دو رویی نکن(:🐾
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الان خیانت میکنه ازدواج کنی بدتر میشه ارزش نداره ولش کن بره 

🤷🏻‍♀️🥲حاضرم باهاش ازدواج كنم خيانت هم كنه حتي با لاشي بازياش(: 

وزن فعلی ۴۸ وزن هدف ۵۸ 🤍:) ?? DO NOT TRUST ANYONE OKAY-                       برای منی ک حوصله ی روتم ندارم دو رویی نکن(:🐾
2742
امضام شماره ۶

خیلی باحالی 😂 تو اغلب تاپیک ها اینجوری آدرس میدی

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
چکارایی باهم میکنین که میگی بخاطر نیازش میخواد؟

رابطه نداشتيما ولي كاراي ديگ.. 

🥲هعي كاش قلب منم اين حرفا حاليش ميشد

خیلی داری به قلبت بها میدی

اینقدر مهم نیست 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2738
خیلی باحالی 😂 تو اغلب تاپیک ها اینجوری آدرس میدی

😂😂😂😂😂 به خدا حال ندارم هی تایپ کنم

هستن دیگه😂😂😂

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /

یا خدا دختر داری خودتو بدبخت میکنی ، یعنی با کسی موندی که مدام ازت سو استفاده جنسی کرده بعد یکی دو شب هم‌ با دخترای دیگه س ک س میکنه بعد میاد پیش تو چون میدونه آویزون و در دسترسی هرکاری باهات بکنه هستی فعلا 

تورو خدا ولش کن آخر عاقبتت یا ایدزه یا خودکشی یا معتادی چیزی میشی ولش کن هیچوقت هم نمیاد بگیرتت 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
🤷🏻‍♀️🥲حاضرم باهاش ازدواج كنم خيانت هم كنه حتي با لاشي بازياش(: 

واقعا چطوری نیازشو برطرف میکنی؟

مگه زنشی؟؟

اگه اینطوره اصلا واس خودت ارزش قائل نیستی خب اونم از خداشه باهمچین دختری بمونه چون هم نیازش برطرف میشه هم هروقت خیانت کرد باز قبولش میکنی 

😐

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
اینکه فکر می کنی بدون اون می میری چیزیه که مغزت ساخته. برو مشاور کمکت کنه از این فاز بیای بیرون.

😂ب مامانم بگم ميخام بخاطر كات برم مشاور ك منو ميكشع بفهمه رل داشتم اصن 

عزیزم خدا بهتون عقل داده همه چی رو در موردش میدونید باز هم میخواید زندگیتو نابود کنی تو ازدواج رابطه ج ن س ی با آدمی که عاشقشی تا یک ماه خوبه بعدش اگه اون شخص آدم خوبی نباشه همون رابطه هم براتون لذت بخش نیست و میگید کاش عاقلانه تر تصمیم میگرفتم من یکبار میخواستم این اشتباهو کنم همیشه خدا رو شاکرم که نشد نخواست...

میشه لطفاً برا شادی روح پدرم فاتحه و صلوات بخونید😔بابای مهربونم آخه تو کجایی😭
رابطه نداشتيما ولي كاراي ديگ.. 

ارزش خودتو پایین نیار هیچ پسری لیاقت اینو نداره بدنتو دراختیارش بزاری و بعد بره بهت خیانت کنه تموم کن این رابطه تخمی رو اگه میخواستت میومد باهات ازدواج میکرد واسه خوشگذرونی‌میخوادت

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
واقعا چطوری نیازشو برطرف میکنی؟ مگه زنشی؟؟ اگه اینطوره اصلا واس خودت ارزش قائل نیستی خب اونم از خد ...

همه اينااارو ميدونم ولي بازم نميتونم ولش كنم 😭

2706