2733
2739

دو تاپیک قبل یکی گفت … 

همه اینجاییا دروغ میگن که پولدارن و… 

(( داشتم درد دل میکردم و توی تاپیک گفتم درامدم خوبه به پول همسرم نیازی ندارم اما برام هدیه نمیخره  حتی یه گل ))) 

که کلی ادم پرید بهم که مگه میشه یکی اونقدر پول در بیارع

خواستم یه خاطره بگم

یه بار لباس کهنه های یه دختری تنم بود… 

دختره جلوی همه منو نشون داد خندید … 

سنم کم بود اما  غرور داشتم … 

کل اون شب تا صبح گریه کردم… 

گفتم خدایا نذار مثل خانوادم بمونم… اما خب بازم کاری ا وز دستم بر نمیومد یه دختر ده ساله مگه چیکار میتونست بکنه؟؟؟ جز این که دیگه لباسای کسی رو نپوشه و بهش نخندن … 

خواستم بگم همه ماها یه روزی یه جایی یه جوری دلمون شکست که دیگه هیچ وقت اون قلب راست ریست نشد … حتی اگه دردت درمون شده باشه حتی من که برای فقر بارها شکستم اما الانم هیچی دوا نشده شده عقده و عقده … 

شاید اگه زندگی باهار منو نمیشکست 

بارها خوردم نمیکرد 

بار هااااا بالشتمو خیس نمیکرد الان منم یه فقیر بی پول بودم 

پس هرکی که درامدش خوبه دروغگو نیست شاید یه ادم با اراده قوی بوده که کل زندگیش  ر  تلاش 

کرده

اما بازم خدارشکر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خداروشکر که روزهای سخت پشت سر گذاشتی الانم موفق شدی⚘💝🫂

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔

کلا منظورش نی نی سایتی ها بوده چیزی که شما میگید برای دنیای واقعیه

از بس این جا دروغ گفتن از خوشی هاشون دیگه تا با چشم نبینن باور نمیکنن حق بدید

فلفل شورم/ریپلای فاقد تفکر و شعور رو جواب نمیدم❌️🤚قضاوتت نمیکنم راهکار میدم ولی اگر اشتباه کنی تذکر میدم/غیبت ببینم قضاوت ببینم توهین ببینم تهمت ببینم هم برخورد میکنم هم نی نی یار رو تگ میکنم.هر صفتی دوست دارید به من نسبت بدید واسم آبرو و حقوق دیگران مهم تره تا نظرات کوته فکر شما

چرا نسبت به لباس های دیگران گارد داریم اینجا

من یه بلاگر دیدم میگفت لباس بچه هامون گرون میخریم یکی دوبار میپوشن بعد میدیم به دوستای دیگه بلاگرمون 

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2738

دو تا جملتو خیلی دوس داشتم.... اونجا که گفتی شد عقده و عقده و آخرش که نوشتی زندگی بارها تو رو شکست.... 

میدونی! شاید پولدار شی.. دستت به دهنت برسه... ولی هیچوقت مثه بقیه که از اول داشتن، نمیشی! چون خواسته هات شدن عقده.... 

اگه زندگی ماهارو بارها زمین نمیزد... شاید منم میتونستم منِ سابق شم... 

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:)