2733
2739
عنوان

دختر یا پسر

230 بازدید | 26 پست

هر کسی میتونه قبل از بارداری جنسیت بچه شو انتخاب کنه ، میخوام بدونم تعداد خانم ها تو نی نی سایت دوست دارن بچه اولشون پسر باشه یا دختر 

تعداد رای : 29
نظرسنجی
پسر
11
37%
دختر
13
44%
ترکیب دختر و پسر
3
10%
علاقه به بچه ندارم
2
6%
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من از خدا پسر خواستم خدا هم پسر داد بهم. کلا از دوران نوجونی دوس داشتم پسر بچهارو. مخصوصا ریزه میزها ...

منم عاشق پسرای ریزه میزه و نمکی بودم بچه اولم دختر شد و ریزه میزه س ولی دوس دارم قدش بلند باشه😁 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
منم عاشق پسرای ریزه میزه و نمکی بودم بچه اولم دختر شد و ریزه میزه س ولی دوس دارم قدش بلند باشه😁&nbs ...

ااتفاقا شوهر من قدش بلند کاش پسرم سر باباش بره. 😁

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

من گفتم سالم باشه فقط همین ولی همسرم پسر دوست داشت

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔
2740

برام مهم نبود چی باشه،،خدا بهم دو تا دختر دوقلو داده شکرش،،اولین بارداریمم هست‌.

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا دختر فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//بعضی وقتا جوری تو سایت بعضیا زن ستیزانه نظر میدن که آدم به زن بودنشون شک می کنه که اگه یه مرد همچین فتوا هایی بده قابل درک تره تا یه زن بیاد و در حق خودش ظلم کنه یا شایدم انقدر زن ستیزی براشون عادی شده که راه منطق رو گم کردن!!   
ااتفاقا شوهر من قدش بلند کاش پسرم سر باباش بره. 😁

ان شالله که میره ژنتیک خیلی تاثیر داره . من خودم ۱۷۰ و شوهرم ۱۸۰ حدودا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
دو قلو دختر بارداری؟

بله

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا دختر فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//بعضی وقتا جوری تو سایت بعضیا زن ستیزانه نظر میدن که آدم به زن بودنشون شک می کنه که اگه یه مرد همچین فتوا هایی بده قابل درک تره تا یه زن بیاد و در حق خودش ظلم کنه یا شایدم انقدر زن ستیزی براشون عادی شده که راه منطق رو گم کردن!!   
من ۱۵۰شوهرم ۱۸۸😑

ماشالله 😍 اتفاقا مردای قد بلند عاشق دخترای ریزه میزه ن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706