2737
2739

سلام من هدفم توی کنکور پزشکیه سه تا شهره که دوتاش برام اولویت هستن و اون یکی دیگه رو به شرطی میرم که اون دوتا شهر رو قبول نشده باشم حالا بگین من اصلا قبول میشم و اگه میشم کدوم شهر قبول میشم  ؟ یه سوال دیگه هم اینکه کسی که دوسش دارم چهارساله به پاش موندم ولی جواب رد داده میخوام بدونم آخرش بهش میرسم یا نه؟ یا اصلا به صلاحمه که باهاش باشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شت🤥 چرا جواب رد داد بهت..خواستگاری کردی ازش

خواستگاری که نه وای خیلی دوسش داشتم سه چهار ساله به پاش موندم و کوچکترین بی احترامی بهش نکردم ولی چند وقت پیش داشت تعریف میکرد که رفتم توی یه رابطه سه ماهه خیلی خوش گذشت و اینا... و خیلی دلم شکست راستی یه سوال حس ششمت قوی هست؟

2738
ب شهر دومی ک مد نظرته قبول میشی....این پسرم حکم ی خاطره از جوانیت میشه ..زیاد ذهنتو درگیر نکن

ککی ازدواج میکنم 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
دختری ک خودش اعتراف کنه با یکی دیگس ب درد نمیخوره...اره حسم قویه

میتونی برام پیشبینی کنی برم پزشکی بهتره یا دندون پزشکی؟ آخه زیاد علاقه ای به پزشکی ندارم چون متنفرم از بوی بیمارستان از طرفی هم میگن ظرفیت دندون پزشکی کمتر شده و قبولیش هم سختتر از پزشکیه

میتونی برام پیشبینی کنی برم پزشکی بهتره یا دندون پزشکی؟ آخه زیاد علاقه ای به پزشکی ندارم چون متنفرم ...

بستی همه درسا رو؟

سه زن در دنيا زيباترين اند . اول : مادرم، دوم : سايه اش، سوم :انعکاس تصويرش در آينه♥️🤍
2706