2737
2734
عنوان

چرا هرچی تاپیک میزنم حس ششمی نمیاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 24 پست
چون اگه پسر میزدم هرجا تاپیکی یا پستی میزاشتم دیگه بدبختم میکردن

آقایون که جنسیتشون رو درست وارد کنن و امضا بنویسن کاربر آقا خیلی مَردن و دمشون گرم.

چجوری بد بختت میکنن؟ این همه کاربر آقا هست تو سایت.

ببخشید ولی شما مرد زن نما هستی

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختری ک خودش اعتراف کنه با یکی دیگس ب درد نمیخوره...اره حسم قویه

میشه بگی حداقل حسش بهم چیه مثلا خنثی یا براش مهمم یا ازم متنفره کلا حسش چیه(اگه میشه اونی که گفتم تو رابطه بوده رو فراموش کن و جدا از اون حست رو بگو)

2728
میشه بگی حداقل حسش بهم چیه مثلا خنثی یا براش مهمم یا ازم متنفره کلا حسش چیه(اگه میشه اونی که گفتم تو ...

تو ناخوداگاه  ذهنش هسی ولی دختریه ک شاید ی ب عنوان زنگ تفریحی بهت باز برگرده

خسته از زندگی .....
خیلی ممنونم ازتون روحیه بهم دادین

خواهش....شخصیتتون خیلی پاکه معلومه تو رابطه ۱۰۰تونو میزارید ولی خب بعضی موقعه ها یکم حواستونو جم کنید بد نیس...شما عزیز ی خانواده اید خانواده رو ناراحت نکنید

خسته از زندگی .....
خواهش....شخصیتتون خیلی پاکه معلومه تو رابطه ۱۰۰تونو میزارید ولی خب بعضی موقعه ها یکم حواستونو جم کنی ...

چقد دقیق میگی با اینکه تا حالا تو رابطه نبودم  و زیاد خوشم از این کارها نمیاد ولی میدونم اگه برم توی رابطه دلم میخواد همیشه هوای پارتنرمو داشته باشم و اینکه گفتین عزیز یه خانواده اید درسته ولی در عمل کمتر نشون میدن و این یکم ناراحتم میکنه ولی به‌ هر حال خیلی خیلی ممنونم ازتون خیلی انرژی ‌دادین بهم اگه میشه برای اینکه یه شهر خوب قبول بشم دعا کنید مرسی:)

2740
چقد دقیق میگی با اینکه تا حالا تو رابطه نبودم  و زیاد خوشم از این کارها نمیاد ولی میدونم اگه بر ...

خواهش میکنم حتما...شما میتونید ب هر چی میخواید برسید چون معلومه ی اینده خوب میخواید از خودتون..پس کم کاری نکنید 

خسته از زندگی .....
خواهش میکنم حتما...شما میتونید ب هر چی میخواید برسید چون معلومه ی اینده خوب میخواید از خودتون..پس کم ...

فقط یه سوال دیگه(ببخشید اینقد هی سوال میپرسم) من بعد کنکور در نظر دارم یکم یوتیوب فعالیت کنم ویدیو انگلیسی بزارم مثلا آهنگ های ریمیکس و اینا بنظرتون برام میگیره و میتونم ازش درامدی داشته باشم؟