2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ولی متاسفانه موقتی 🙃 اخر سال خیلی بیشتر از ایناس

تا مهر من بنظرم نزولی بعدش صعودیه

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
کاش کمتر بشه ۱۸۰۰ زیاده

میکم یک تومن یا ۸۰۰ تومن بشع 

الان ک ۳و خورده بدترع ک😞

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2728
کلی گرون شد از قبل عید، حالا یک ذره اومد پایین باعث دلخوشی نیست. چون به قیمت قبل عید برنخواهد گشت

خب همینم بازم خیلیا گفتن نمیاد پایین

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
اشکال نداره ایشالله ۱ تومن بشه همه چیز ارزون بشه قدرت خریدمون چند برابر میشه‌

اره بابا من از خدامه ارزون بشه بتونیم بازم بیشتر بخریم

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
2740
حال دلالا دیدنیه🤣🤣

به دلال ها ربط نداره، این سیاست هستش.  طلا رو میارن پایین که یه سری ها بترسن و برن طلاهاشون رو بفروشن.  بعد دوباره قیمت رو میبرن بالا و همون طلاها رو بیشتر میفروشن . طلا تا آخر سال ۴ تومن میشه یا ۴ رو رد میکنه

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
2706