2733
2739
عنوان

جواب سوال بچه از کجا میاد

130 بازدید | 27 پست

مدتیه دخترم ازم میپرسه ک ما ادما چ جوری ب وجود اومدیم کی بچه رو میزاره داخل شکم ،یا من چ طوری ب وجود اومدم .میشه لطفا کمکم کنید تا بتونم جواب درست بهش بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من مامانم میگفت باید از خدا بخوایم تا بهمون بچه بده

بعدش که یکم شکم بزگ میشه فهمیدیم بچه دار شدیم

و خیلی مسخره تر بهم میگفت بچه از ناف بیرون میاد😑😑

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖

من باشم می گم از خدا می خوایم و به خواست خدا بچه تو شکم مادرش گذاشته می شه و به دنیا میاد.

دیگه نمی شه به بچه بگی که از بیمارستان آوردیمت یا از آسمون افتادی پایین.😂😂

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی😍😍نازنین پروردگارم خودت مواظب تو راهیای من باش،بهت ایمان دارم می دونم سالم و سلامت بغلشون می کنم تو همیشه پشت و پناهم بودی و هستی و خواهی بود.🙏🏻🤩               انشالله هر کی هر آرزویی داره هر چی زودتر براش تبدیل به خاطره بشه الهی آمینننن.😍😍🤲🏻🤲🏻
2740

من پسرم گفتم خدا خودش میزاره تودل مامانا.چون من دوباره باردارشدم راضی نبود نمیتونستم بگم خودم خواستم🤣

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
من مامانم میگفت باید از خدا بخوایم تا بهمون بچه بده بعدش که یکم شکم بزگ میشه فهمیدیم بچه دار شدیم ...

یکی از سوالاش همینه بچه از کجا بیرون میاد.من جوابش دادم شکم رو پاره میکنن .بعدش میگفت خب کجاست جای بریدنش

من مامانم میگفت باید از خدا بخوایم تا بهمون بچه بده بعدش که یکم شکم بزگ میشه فهمیدیم بچه دار شدیم ...

مام ساده بودیم دیگه من ب پسرم گفتم شکم و پاره میکنن گف کو جای زخمش😑من طبیعی بودم😵‍💫

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
یکی از سوالاش همینه بچه از کجا بیرون میاد.من جوابش دادم شکم رو پاره میکنن .بعدش میگفت خب کجاست جای ب ...

بگو خوب شده جاش.حالا من سربارداری بعدیم ی خط تیره افتاده روشکمم گفتم جای اومدن توعه

۹سال

من ۱۱سالگی متوجه شدم داستان چیه

همون بگو خدا هرکیو دوسش داره بهش نینی میده بزرگترشد خودش متوجه میشه بچه ها تواین سن کنجکاو میشن من یادمه عروسکامو میزاشتم زیر لباسمو میگفتم حاملم😂ی شب ک مامانم اومده بوده ببرتم بزاره تو تختم دیده بوده شکم اومده جلوو عروسک ب اون سفتیو گذاشتم زیرلباسم خوابیدم😂😭

2706