2733
2734

تو تاپیک قبلیا توضیح دادم که چه دروغی بهمون گفتنو نه ماه مارو تو فشار گذاشتن تا اینکه فهمیدیم دروغ میگن و رفتیم بهشون گفتیم خواهرشوهرم عصبانی شدو با من دعوا کرد ولی برادرشوهر خونسرد فقط نگاه میکرد و خیلی عادی رفتار میکنن از اون موقع انگار نه انگار دروغی گفته بودنو دستشون رو شده شوهرمم مثل اونا عادی رفتار میکنه برادرشوهرم ادم موزی و به اصطلاح خودشون مارمولک زیر قالیه ،عید دیدنی رفتیم خونش به عنوان بزرگتر دیشب ساعت هفت زنگ زد که میاییم خونتون که هول هولکی شام اماده کردم اومد و یه گلدون برامون کادو اوردن و من گلشو دوست دارم ولی بددلم شدم که یه موقع جادوی چیزی نداشته باشه چجوری بفهمم چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنداز بره به خواهر یه گلدون داده بود مادرشوهرش زندگی نداشت نگو توش دعا بوده

گل خیلی خوشگلیه یوکا نمیدونم چه بهونه ای بیارم بندازم بره شوهرم کلا تو اینچیزا بددله کسی کادو میده میگه استفاده نکن بده بره یا بنداز بره ولی از دیشب تا الان به این چیزی نگفته از ار اومدنی گفت خاکش تازه عوض شده بهش اب بدین نمیدونم چیکار کنم

گل خیلی خوشگلیه یوکا نمیدونم چه بهونه ای بیارم بندازم بره شوهرم کلا تو اینچیزا بددله کسی کادو میده م ...

بگو افتاد شكست

يا بگو از اين مدل گل خوشم نمياد

عوض اگه دعا اينا توش باشه ديگه زندگيت خراب نميشه

🫠
2740

ميدوني ياد چي افتادم

فيلم دابه

زن و شوهره دشمن داشتن،دوتا قاب عكس كه هديه گرفتن بودن رو تو اتاقشون زده بودن و زنه خيلي ديوونه ميشد،بعدا كه دست دشمنشون رو شد گفت اره اون درتا قابي كه هديه داديم بهتون بهش جادو جمبل كرده بوديم

🫠
2706