2737
2734
عنوان

شما طلاهاتون میفروشین با پولش برید سه دونگ تریلی بخرید ؟🫠

| مشاهده متن کامل بحث + 1460 بازدید | 87 پست
ماهی ۳۵ میلیون به نظرت خوب هست ؟ 

تریلی جتما میخرم .ولی اونیکه گفته درآمد تریلی ماهی ۷۰تومنه از الان روی صداقت نیست .حداقل ماهی ۴۰۰میلیون ۱۸چرخ درآمد داره.البته خوزستان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش یکی به من این پیشنهاد رو میداد دیگه دغدغه مالی برا خودم نداشتم ماهی ۲۰ تومنشو طلا میخریدم بقیه ش ...

تاریخ تولد بچت تاریخ تولد آبجیم هست تقریبا، 11 خرداد، 

خوش قدم باشه برات😍

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
2742
فکرکنم سه دونگ تریلی تقریبا سه میلیارد میشه یعنی داره این مقدار پول؟ اول قیمت بگیره بعد طلاهاما بفرو ...

نه گلی کلا قیمت تریلی ۲ میلیارد و ۷۰۰ هست که یک میلیارد و ۳۵۰ خواهر من شریک میشه با راننده کلا تریلی ماهی ۷۰ تا ۸۰ میلیون کار می‌کنه درآمد نصف میشه حدود ۳۵ تا ۴۰ میلیون درامد 

امان از روزی که گدا معتبر شود   
اره عزیزم میخاد با درآمدش دوباره طلا دست دوم بگیره و دوباره مثلا ماشین شریک بشه 

خب پس خوبه ولی ی موضوعی هست اونم خرج ماشینه بجز اون ۳۵ میلیون میمونه یا نه همراهش .

مثلا ی خرج گذاشت زمین خواهرتم باید بده ؟

نه گلی کلا قیمت تریلی ۲ میلیارد و ۷۰۰ هست که یک میلیارد و ۳۵۰ خواهر من شریک میشه با راننده کلا تریلی ...

درامد تریلی خیلی بیشتره

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
تاریخ تولد بچت تاریخ تولد آبجیم هست تقریبا، 11 خرداد،  خوش قدم باشه برات😍

ای جونم ممنون عزیزم تولد خواهرتونم پیشاپیش مبارک😍❤️

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
2740
تریلی جتما میخرم .ولی اونیکه گفته درآمد تریلی ماهی ۷۰تومنه از الان روی صداقت نیست .حداقل ماهی ۴۰۰میل ...

فکر نمیکنم عزیزم آخه بار هم زیاد نیست نمیدونم بخدا ولی خوب مطمئنم ماهی ۳۵ تا ۴۰ داره در حالت متوسط 

عزیزم به طلا میگن سرمایه امن یعنی احتمال آسیب و از بین رفتنش خیییلی ضعیفه اما درآمدی ازش نداری.

ولی از طریق ماشین سنگین میتوته درآمد نسبتا خوبی داشته باشه و از طریق همون درآمد به سرمایه اولیه(یعنی همون طلاها) برسه که البته یه مقدار ریسک داره که انسانم با ریسک میتونه به جایی برسه

خب پس خوبه ولی ی موضوعی هست اونم خرج ماشینه بجز اون ۳۵ میلیون میمونه یا نه همراهش . مثلا ی خرج گذاش ...

بله مثلا ممکن در سال یه بار لاستیک بخاد ۵۰ میلیون میشه که هزینه نصف میشه 

2706