2737
2739
عنوان

برادرشوهرم که تازگیا دستشو رو کردیم گلدون برامون اوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 38 پست
اسی تاپیک هاتو دیدم چندبار  همیشه هم حرص خوردم  فقط میتونم بگم خیلی خدانشناس و کثافت و ب ...

مرسی عزیزم از خوبیته 

میگی چیکارکنم رفتم بهشون ثابت کردم از پرویشون به رو خودشون نمیارن و عادی نمایی میکنن انگار نه انگار حرفی زده شده با خالشون حرف زدیم میگه باید یه دبه ماست برداری همه چیو ماستمالی کنی خیلییی کثافطن تا الان که نیومدن الانم اومدن اینجوری از وقتی پاشدم یه استخون دردی دارم و بی حسم میخوام برم خاک گلرو ببینم چیزی داره توش یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زرنگ گل بزرگ و گرون خریده که تو حیفت بیاد بندازی بره 

وای دقیقا هی نگاش میکنم هی دلم نمیاد چقدر میتونن عوضی باشن مگه یه بارم تو دلم میگم اگه همچین چیزیم نباشه چی ینی دعای چیزی نزده باشن

2742
رفتم خاک گلدونو ریختم نگاه کردم توش کاغذ فاکتور خریدش بود!

😂

چند بود؟!

ولي بازم بنظرم بنداز دور

چون شنيدم مثلا ممكنه اون خاكه يازكلا گياهه بهش جادو جمبل شده باشمثلا ميگن ورد بهش خوندنااا

كلا بنداز دور

🫠
مرسی عزیزم از خوبیته  میگی چیکارکنم رفتم بهشون ثابت کردم از پرویشون به رو خودشون نمیارن و عادی ...

عزیزم 

واسه خواهر شوهر منم، مادرشوهرش یه گلدون بزرگ آلوورا براش آورده بود 

اینقد خوشگل 

ولی از روزی که آورد، همه ش با شوهرش دعوا و کتک و بی پولی 

، بعد یه مدت گل داشت خراب میشد، گلدونو خالی کرد، خاک رو عوض کنه، باور میکنی کاغذ جادو اینا پیدا کرد 😱 

حتما حتما بنداز بره، قبلشم اگه تونستی یه باطل سحری از یه سید اگه میشناسی بگیر 

یا بنداز تو آب روان 

2740