2737
2734
عنوان

کی وزنش از ۷۰کیلو بیشتره؟

377 بازدید | 44 پست

شما اذبت نمیشید؟ برای کم کردنش چیکار میکنید؟

من احساس میکنم تنبلی تخمدان دارم حالا فعلا مسافرتم میخوام بعدش شروع کنم ورزشو رژیم

همونطور که پارسال این تصمیم‌و داشتم و شکست خوردم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش من جای تو بودم ولی ۳۸کیلوم

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
2731
2738
من ۸٠/۵٠٠😪🤦🏻‍♀️

وای نه من همش میترسم برسم به ۸۰

۳سال پیش ۸۵بودم با کلی وزش تویه مدت کم شدم ۷۰ اصلا نمیدونم چطوری شد تو یسالم نبود اون موقع ترازو نداشتم خودمو وزن کنم الان هی وزن میکنم بیشتر به روحیم اسیب میزنه😭

وای نه من همش میترسم برسم به ۸۰ ۳سال پیش ۸۵بودم با کلی وزش تویه مدت کم شدم ۷۰ اصلا نمیدونم چطوری شد ...

من توی یع سال از ۶۱ رسیدم به ۸٠ به خاطر قرص عصاب... رژیمم میگیرم دیکه ثابت رو همبن ۸٠مونده یا تهش یه کیلو تو دو ماع کم کنم

2706