2737
2734

بهتر کمک خرجی باشه نه این که خرجی شوهر رو هم در بیاره😐💔

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مدیریت این قضییه سخته

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2731

زن نباید محتاج شوهر باشه بنظرم

هرچقدر دست خانما جلو شوهرشون کمتر دراز شه بهتره

ولی خب به خیلی چیزام بستگی داره ها

مثلا دیدم خانواده ای که آقا کارای خونه و نگهداری از بچه هارو انجام میداد و خانم شاغل بود

🦦
2738

قدیما زن قالیبافی میکرد .مرد بازاری بود یا دامدار یا کشاورز

ساختمان سازی فقط ۹ماه از سال بوده...الان همه جوره کار هست ...و هیچ کاری را به وظیفه نذارید .زن شوهر باید باهم دوئران  چرخ زندگی باشن...

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
بهتر کمک خرجی باشه نه این که خرجی شوهر رو هم در بیاره😐💔

آفرین 

تازه اونم اگر دلش خواست 

مرد باید بدونه اگر قراره تشکیل خانواده بده باید کار کنه خرجی بده آنقدر بدم میاد از مردایی که شاغل بودن زن جزو اولویت هاشونه 

البته من خودم شاغلم اما لجم درمیاد واقعا 

پس ببخشید مرد چکارست؟؟؟ زن زایمان کنه بچه داری کنه کار خونه کنه خرجشم دربیاره ؟؟؟؟؟؟؟ مردا خسته نش ...

والااا حرف منم همینه

گفتم شوهرم تو عقد خرجمو باید بده نی نی سایتیا سپر گرفتن سمتم زن باید دستش تو جیبش باشه 

من سرکار میرم ولی حرصم میگیره اگ بخام خرج خودمو بدم رابطه هم داشته باشم در اینده بچه دارم بشم  خانوادشم دحالت کنن تو زندگیم  

پس دیگ مرد باید عشق و حال باشه همش

جاست الان

ببین این مسئله نسبیه بستگی ب شرایط داره و توانایی و توافق طرفین

مثلا ی اقایی گفته نمیزارم ت درس بخونی ن کار کنی ن هنریادبگیری فقط مدیریت منزل و خانمم پذیرفته

اینجا وظیفه ی اقاست در حد توانش نیازای خانمو برطرف کنه

اما یکی هست اقا کلی پول خرجش کرده ک تواناییهاشو افزایش بده و اگر بخاد کار کنه کمکش میکنه و کارای خونه رو هم تقسیم میکنن اون بهتره پاشه کارکنه 

مورد سومم باباش خرج پیشرفتشو داده شاغلم بوده هنگام ازدواج و الانم کاررمیکنه این قشر خیلی مظلومه چون کارای خونه بیشترش گردنشه توقع کمک مالی هم ازش هست پولیم خرجش نمیشه چون میگن خودش داره و میخره

آفرین  تازه اونم اگر دلش خواست  مرد باید بدونه اگر قراره تشکیل خانواده بده باید کار کنه ...

دقیقا فکر میکنن وظیفه ی طرفه😐

ولی من خودم از خانوم های شاغل و مستقل عین شما خوشم میاد 😁خوشم میاد منم دستم تو جیبم باشه 

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂

خب اینم ازون حرفای فمنیستیه که مثلا به نفع زناست ولی دقیقا اکثر حرفاس به نفع مرداست مثلا یقه جر میدن زن کار کنه مردا از خداشونه کمک خرج باشه وا ویلا زن باید دستش توجیب خودش باشه مردا بیشتر سود میبرن وای بدن زن برا خودشه میخواد لخت بشه این یکی که دیگه انگار کیک خامه ای دادن دودستی به مردا ی کمدین امریکایی بود میگفت رفتم مجالس فمنیستا دیدم هرچی اونا میخوان منم میخوام تصمیم گرفتم فمنیست بشم