2733
2734

😐😐😐20 ساله خاله و شوهر خاله دارن باهم زندگی میکنن و خالم از یه شهر و شوهر خالم از یک شهر

حالا درسته فرهنگ متفاوت و سختی داره ولیییی عاشقانه دارن کنار هم زندگی میکنند 

یعنی چی زن اگ شوهرش ببره شوهر خانواده مادریش یعنی شوهر عابر بانک میبنه 

برگام ریخته راستش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این مدت تاپیکای اینطوری خیلی زیاد شده

نمیدونم چه خبره

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
2742

قضیه چیه

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝اگر کامنت گهربارم رو توی صفحه اول پربازدیدها دیدی، هی زرت و زرت لایک نکن با تشکر🖖🤞
2740
قضیه چیه

یک زنه برگشت گفته اره فامیلمون میخاد زن از یه شهر دیگ بگیره احمقه میخاد بره شهر زنش

زن هم که اینو تور کرده میخاد با خودشم ببره شهر خودش منم میخام بهم بزنم زنای که اینجور شوهرشون میبرن به چشم عابر بانک شوهرشون میبنن