2733
2734
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 126003 بازدید | 1044 پست

رو شوهر من هیچی جواب نمیده نه محبت نه احترام نه درک نه شکم زیرشکم که خودش به شدت سردمزاج و وسواسیه هیچی نمی تونه دلش نرم کنه به شدت مغرور وابسته به خانواده اش هست فقط حرف و عمل اونا رو قبول داره خیلی آدم سنگ دلیه خیلی خیلی خیلی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو کجایی 🙄🙄🙄چرا هروی بهت پیام میدم نیستی ؟؟ 

پیامی نیومده برام😂😐

من هستم ولی چون خوب نبودم گفتم ی مدت با کسی حرف نزنم حالشونو بد نکنم🥺😂

گفت چادرت را بپوش تا ایمان مردی نلرزد گفتمش ایمانی که به گیسویی بلرزد به چه ارزد؟! تحصیلات شغل و پولت هیچوقت یه روز صبح بیدار نمیشه تصمیم بگیره که یهویی ولت کنه و بره به آرزوهات بچسب و تلاش کن برای رسیدن به رویاهات باور کن جنس مخالف جایی نمیره بقول ی بنده خدایی خودتو به اهدافت گره بزن👌🏻ک..ری ترین و تاکسیک ترین آدمایی که میشناسم لایکشون زیر همه پستای روانشناسی هست یادت نره که شخصیت آدم‌ها با چیزایی که از خودشون تعریف می‌کنن خیلی متفاوته همونطورکه برچسب روی شیشه‌ی مربا شبیه خود مربا نیست! شیر تو عاقبت کسیکه یروزی بهت حس ناکافی بودن داده که الان اعتماد به نفست پایین باشه ولی باور کن یه روزی آدم درستش اینقدر بهتون اعتماد به نفس میده که باورت نمیشه و میگی با منی؟ تنهایی بزرگت می‌کنه یادت نره هیچکس دوست تو نیست حتی پدر و مادرت خب؟! توی تاپیک های مهاجرت ، روانشناسی و کتاب تگم کنید لطفاً🥰
هر مردی قلق خودشو داره فکر نکن بتونی با راهکار های بقیه شوهرتو رام کنی.. ولی باید از شخصیت مرد های ...

در مورد نکته آخر 

خودمن اگه خواسته باشم یه روز دلخوری نشون بدم دیگه قیامت میشه کلا به نظر من هر مردی فرق داره باهم و واقعا آدم باید شانس داشته باشه که یه شوهر باشعور وصبور داشته باشه

تازه ورود نیستم با چهارسال سابقه ترکیدم درگرانبها بودم 
2742
اگ ساکت باشی ک فکر میکنه حق بااونه

جواب بدم که اوضاع بدتر میشه.😐

بذار فکر کنه حق با اونه.

خدا که میبینه و می‌دونه حق با کیه؟

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2740
واسه من گرو کشی مالی و همین توقيف اموال نتیجه داده

میشه این توقیف اموال رو یکی توضیح بده چیه😅

فقط 44 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
میشه این توقیف اموال رو یکی توضیح بده چیه😅

مثلا زمان خوش خوشان مجبورش کردم مالی به اسمم زد بعدا به مشکل خوردیم اندازه سلول‌های بدنش پشیمان بود که زده بنامم فکر کن انقد نامرد اگه اون مال نبود دست خالی مینداخت بیرون ولی الان سازش کرده منم به خاطر بچه م فعلا مجبورم تا به وقتش بزارم تو دامنش مرتیکه معتاد رو 

باید طبق خاسته اش عمل کنی

خداوندا هر کسی بچه نداره ودلش بچه میخواد هر چه زودتر دلشو شاد کن بچه دار بشه و همه ی کودکان رو در پناه خودت خوشبخت و عاقبت بخير بگردان انشاالله هر چه زودتر جنگ در غزه پایان بپذیرد و کودکان غزه نجات پیدا کنند از این جنگ وحشیانه😔💕
اینکه تو عصبانیتش سکوت میکنم وقتی نرم تر شد منم بیان میکنم خواسته هامو خیلی جوابه👍🏻 دوم اینکه بیش ...

م توی عصبانیتش نمیتونم ساکت باشم دعوا میشه😅

فقط 44 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
2706