2737
2734
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125982 بازدید | 1044 پست
صدامو بچگونه کنم قربون صدقش برم ، رابطه ، احترام

اوه صدای بچگونه رو هم خیلیا گفتن

فقط 45 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
اخه مامانم براش خیلی مهمه

ببخشید ولی زندگی و رابطه زن و شوهری به جز دو‌نفر به کسی ربطی نداره،سعی کنید اول زندگیتون جایگاه پدر مادرتون رو تو زندگیتون مشخص کنید احترامشون رو همیشه حفظ کنید ،کاری خواستن براشون انجام بدین ولی دخالت نه بعد این که اسم دو نفر رفت تو شناسنامه هم دیگه حریم خصوصی شون به خودشون ربط داره

من ۱/۵ سال عقد بودم مامانم نمیدونست ما رابطه ای‌داریم یا نه هیچوقتم نپرسید 

❤Che khobe ke daramet
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خسته کننده نمیشه😂؟

نه بابا

اووو تازه کجاشو دیدی ۵ سالم باهاش دوست بودم

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتم💛 بگید به نیتتون آیت الکرسی بخونم💚 من با دعای نی‌نی سایتی‌ها خیلی حاجت روا شدم💜
نتیجه میده؟

به شدت

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی♥             خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙                      🙏🏻 یَا مَنْ یَکفِی مِنْ کلِّ شَیْ ءٍ وَ لَا یَکفِی مِنْهُ شَیْ ءٌ اکفِنِی مَا أَهَمَّنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ بحق محمدٍ و آل محمد صلواتک علیه 🙏🏻              ✅  درمانگر طب سنتی وطب فشاری ام سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم ✅
2742
بنظرم یک ماه هم زیاده😂

وای🤣🤣دیگه حنای مردا واسه ما دخترا رنگی نداره مثل اینکه😅

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....
ببخشید ولی زندگی و رابطه زن و شوهری به جز دو‌نفر به کسی ربطی نداره،سعی کنید اول زندگیتون جایگاه پدر ...

چشم مرسی گفتین❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
وای🤣🤣دیگه حنای مردا واسه ما دخترا رنگی نداره مثل اینکه😅

اره😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابا اووو تازه کجاشو دیدی ۵ سالم باهاش دوست بودم

چه قشنگگگ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
سلام عزیزم ...کامنتی که ریپلای تون کردم؛ توضیح دادم . البته اینها چاشنی هست ..چون بقیه اش را تو ت ...

سلام مهربانو جان🫧🌹

مچکرم از شما 

بله درسته 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫