2733
2739
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125783 بازدید | 1044 پست
دو جای بدرد نخور که اصلا در شان انسان نیست متاسفانه

ببخشید متوجه نشدم؟

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتم💛 بگید به نیتتون آیت الکرسی بخونم💚 من با دعای نی‌نی سایتی‌ها خیلی حاجت روا شدم💜

گرفتن ماشینش .جونش به ماشین بستس

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اهههه از دلم بلند شد با این سوالتون  اخه ب نظرتون کدوم ادم روانی میاد مشاور     &nbs ...

انشاءالله به حق این ماه عزیز و امام حسین خدا کمکت کنه خواهر نگران نباش توکلت بخدا باشه درست میشه کم کم

خدایا شکرت🙏
2740
احترام میذارم خیلی محبتی هستم ...یعنی محبتم را نشون میدم و محبت ازش میگیرم ...همیشه میگه زن با محبت ...

خودشونم احتمالا جنبه دارن چون به چشم دیدم یه سریا جنبه شو ندارن راستی خوبه دیدمتون اینجا هر چن روز یه بار تاپیکتونو بروز میکنی شاید باورتون نشه اما روزی صد بار چک میکنم این اخرین تاپیکو؟  

من متولد شهریور رو یکم منطقی و عاقل تر از بقیه ماه ها می‌دونم  هرچی شهریور دیدم تو امور دولتی ...

از مردان خردادی چی میدونه اخراش ۲۵ به بعدش

خودم متولد اسفندم .هنوز ازدواج نکردیم 

دوس دارم به شوهر تبدیلش کنم 

خدایا شکرت🙏

محبت و احترام و منطق،همسرم بسیار منطقیه،هرکاری بخوای براش دوتا دلیل منطقی بیاری حتما قبول میکنه،بعضی کارهام که برای رضای من انجام میده،هرچند ناراضی باشه

بالاترین نوع رهایی،آزاد شدن از نظرات دیگران است🦋🌱
از مردان خردادی چی میدونه اخراش ۲۵ به بعدش خودم متولد اسفندم .هنوز ازدواج نکردیم  دوس دارم به ...

خردادیا مودی و یکم عصبی و پر جنب و جوش و اجتماعی هستن 

ولی ب شدت دلسوز و مهربونن 

تو طالع اکثرشون مرداشون دو زنه دیده شدن بخاطر تنوع طلبی  

و اسفند برعکس خرداد خیلی آروم و احساساتی و وفادار هست 

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️
2706