2737
2739
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125987 بازدید | 1044 پست
احترام میذارم خیلی محبتی هستم ...یعنی محبتم را نشون میدم و محبت ازش میگیرم ...همیشه میگه زن با محبت ...

سلام من همسرم خیلی محبت میکنه ومن گاهی واقعا خسته میشم واز درون اشک میریزم چه نظری دارید؟واقعا کلافه میشم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

با اعتماد به نفس بودن

اهل قرتی بازی بودن و به خودم رسیدن

خیلی خوشش میاد وقتی میرم آرایشگاه و فیشیال و باشگاه و ...

البته که مهارت‌های اجتماعی‌م هم تحسین میکنه

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.
واای الان این کامنت رو خوندم.دقیقا همینه یکمم شکاک هستن  بنظرت باید چطور باهاشون رفتار کرد؟

اینا خیلی انتقادگر هستن بگن بالا چشمت ابروعه نباید ناراحت بشی یا زودرنج باشی چون درک نمیکنن خیلی منطقی فکر میکنن ب همه چی 

اینا یه زن وفادار و خانواده دوست و صادق میخوان ک در دایره خانوادشون باشه 

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️
2728
راست میگفتن (طبق تجربه)

دو جای بدرد نخور که اصلا در شان انسان نیست متاسفانه

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....

موقع عصبانیتش‌ خندم میگیره 

اونم از خندم خندش میگیره بحث تموم میشه

البته همسرم نیست هنو

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

حتی وسط دعوااحترامش رو حفظ میکنم.  هیچ حرفی از خونه ی ما بیرون نمیره بخصوص درمورد اخلاقای شوهرم.  هرچی هست بین خودمونه.  

شربت گلاب زعفرون و یک لباس خوشگل و یک خوشامدگویی پر سرو صدا با پسرم وقتی از سرکار میاد هم که دیگه معجزه میکنه

2738
اگر چیزی رو بگه نه دیگه اصلا اصرار نمیکنم چندروز بعد دوباره میگم درجا قبول میکنه😁

😂😂

فقط 44 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

ما با عقل و منطق زندگی می‌کنیم 

برای انجام هرکاری در زندگی مشترکمون با هم صحبت و مشورت می‌کنیم و به نتیجه می‌رسیم. 

به اینکه بر حرفم گوش کنه فکر نمی‌کنیم! 

به این فکر می‌کنیم که برای مشکلات زندگیمون، با هم و در کنار هم به بهترین راه حل برسیم. 

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
ربطی ب سن نداره من ۱۵ سالمه از مامانم بهتر اشپزی میکنم

مگه من گفتم به سن ربط داره؟

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتم💛 بگید به نیتتون آیت الکرسی بخونم💚 من با دعای نی‌نی سایتی‌ها خیلی حاجت روا شدم💜
برا حاجتتون صلوات فرستادم  ان شا الله به حق امام حسین حاجت روا شید 🌼

مرسی عزیزم یه دنیا ممنون

منم برات آیت الکرسی میخونم

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتم💛 بگید به نیتتون آیت الکرسی بخونم💚 من با دعای نی‌نی سایتی‌ها خیلی حاجت روا شدم💜
2706