2737
2739
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125783 بازدید | 1044 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه تشنه ی محبت بذارم،، محبت زیادی دلشو میزنه

نمیدونم بعضیا میگن محبت کن بعضیا میگن دل زده میشه چیکار کنم موندم

فقط 46 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
نمیدونم بعضیا میگن محبت کن بعضیا میگن دل زده میشه چیکار کنم موندم

محبت به ندازش طوری که همیشه دلش بخواد .... نه اینکه انقد دوست دارم بشنوه که واسش تکراریو بی معنی بشه 

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)
2728
دقیقا من بااینکه ازدواج نکردیم هنوز ولی نتیجه احترام و محبت رو میبینم هربار که احترام میزارم یا محبت ...

👌👌👏

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

شوهر من به آدم گربه صفت و قدرنشناسه 

من یه زنم با مدیریت مالی بالا ، بچه ها را به بهترین شکل بزرگ میکنم ، هم از لحاظ سلامت جسمی هم روانی و تربیتی 

همیشه تو فامیل و دوروبر به خوش رویی و خوش اخلاقی معروفم ، اهل غر زدن نیستم ، اهل احترام و سکوت 

تعریف از خود نباشه قد بلند و خوش هیکل و خوشگلم هستم 

والا یه همچی تمومی هستم که هر مردی آرزوش را داره 

اما شوهرم حتی یه ذره قدر منو نمیدونه 

همه چیزا میگه همه زنا همینن ، میگه تو خیلی غر میزنی ،در حالیکه ابدا اهل غر نیستم ، هر وعده که غذای خوب میپزم واسش میگه چه عجب ما بعد مدتها یه غذای درست خوردیم 

در حالیکه هیشکی اندازه من با آب و تاب غذا نمیپزه 

تنها قلقی که باعث شد مثلا خونه را بنامم بزنه ، این بود که اهل سرکوفت نبودم هیچ وقت ، میدونه اگه پاش بیفته از خونه نمیندازمش بیرون ، بارها خورد خورد پس انداز کردم و وقتی کم آورد دو دستی تقدیمش کردم 

غیر همین خونه جبران و تشکر و قدردانی خاصی ندیدم 

همینم به نامم نمی‌کرد داغون میشدم ، چون حتی گوشواره گوشم و حلقه دستمم دادم برای چکش 

الآنم خیلی خودما درگیرش نمیکنم ، خیلی به پر و پاش نمی پیچم ، خیلی اهل حرف زدن نیستم ، بیشتر شنونده ام ، خودما با خونه و بچه ها مشغول میکنم ، سعی میکنم همیشه غذام خوب باشه و خونه مرتب 

نه بخاطر اون ، بلکه بخاطر آرامش روان خودم 

چون با کوچکترین عصبانیت کلی فحاشی و بی احترامی می‌کنه بهم 

#فانتزیای_ذهن_یک_مجرد

۱۰ سال هست متاهلم و زندگی میکنم ...

اینا خیلی خیلی عادی و نرمال زندگی متاهلی هست 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2738

تو محبت کردن نرمال هستم یعنی دو طرفه هست اگ یه طرفه محبت کنم و نقش قربانی بازی کنم اونم بد میشه .سر به سرش نمیزارم اونم اذیتم نمیکنه ولی می‌دونه اذیتم کنه دودش چشم خودش می‌ره 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
من همسرم این کارارو میکنه فکر کنم همسرم این تاپیکو بزنه چکار کنم خانمم بهم اهمیت بده حالا من همسرمو ...

قبلا رابطه ای نادرست را تجربه کردین ؟

مثلا اذیت شده باشین و ...

ببین هردو اهل محبت نیستیم یعنی اون یکم هست اما من اصلا اهل محبت نیستم بعد هردو روز دعوا که میگه من ...

شما عقد نکردی هرگز تجربه یه متاهل رو استفاده نکن که بد جور پشیمون میشی عزیزم .بنظرم تجربه نامزد یا رل ها بیشتر بکارت میاد .

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
بقول آقا ماشالا باااااشهههه😂

ندیدم آقا ماشاله رو ....

موفق باشید

خوشحال میشه از این کارات؟

بله 🤗

ما در روز همدیگه را کم می بینیم تا شب ...هر دو شاغلیم 

2706