2737
2739
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125982 بازدید | 1044 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مرد مهر ماهی و زن شهریوری چی😁

ب نظرم خوب باشه چون مرد مهرماهی مهربونه در کل همه مهرماهیا مهربون و وفادارن و اهل سازش 

برادرم مهرماهی هست تو دایره خانواده و بچه هاشه 

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️
2742
وای تمیزی ،نظم و انضباط و احترام بدجوری رام میشه با اینها حالا من مودم عکس ایناست شلخته ،هرچی پیش آی ...

اوه😂😂😂

فقط 44 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
بابا هنوز سنی نداری منم ۱۶ سالگی شروع کردم آشپزی رو.. خب اولاش معلومه که نمیتونی برا من که آشپزی خ ...

ربطی ب سن نداره من ۱۵ سالمه از مامانم بهتر اشپزی میکنم

کاش وقتی کسی میره خاطراتشم ببره:):.. 
راست میگفتن (طبق تجربه)

برا حاجتتون صلوات فرستادم 

ان شا الله به حق امام حسین حاجت روا شید 🌼

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2740

جالبه برام که تو تاپیک های دیگه خانوما اینجا میگن به مرد باید بی محلی کنی تا بیاد سمتت و این حرفا 

اما اینجا همه میگن محبت و احترام که قطعا این درسته 

منو نامزدمم همیشه احترام همو داریم وقتی بهش احترام میذارم و با آرامش صحبت میکنم ، هواشو تو مشکلاتش دارم ، یا خودمو لوس میکنم براش قطعا به حرفم گوش میده 

البته اینم بگم نامزدم کلا آدم منطقی هست همیشه میگه هر چی بود حرف بزن حلش میکنیم یعنی کافیه ی اشاره کوچیک کنم که از فلان رفتارت ناراحت شدم خودش اون حرکت رو ترک می‌کنه 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
دیگه اگه منم حرفی بزنم بنزین رو آتیش میشه عزیزم.😢 بخاطر اینکه حرمت بینمون از بین نره سکوت میکنم بعد ...

وای چه امضایی🌹

الهی به حق اهل بیت رسول حاجتتون رواشه🌼

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
جالبه برام که تو تاپیک های دیگه خانوما اینجا میگن به مرد باید بی محلی کنی تا بیاد سمتت و این حرفا&nb ...

چه خوب

خدا برای هم حفظتون کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
من شوهرم هروقت بیاد خونه و ببینه دارم غذا درست میکنم خیلی خوشحال میشه میاد بغلم میکنه و اینا

چه قشنگ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706