2737
2734
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125989 بازدید | 1044 پست
اره تجربه مهمه ولی همونم ربطی به تاهل و تحرد نداره متاهل میبینی توی همین نی نی سایت کم نیستن هیچی بل ...

مثل من والا خیلیا رو راهنمایی میکنم ولی ازدواج نکردم🤣

خیلی هارو راهنمایی میکنم میگن برو روانشناسی 

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
عجایب_نی_نی_سایت#  

حالا عجیب یا نه ولی چون شاید خیلییی تجربه های عجیب از ازدواج اطرافم دیدم مثلا مادرم یجور بوو خالم یجور بود دخترخالم یجور بود

آبدیده شدم تجربه که حتما نباید خود ادم کسب کنه ممکنه از بقیه هم ببینه و یاد بگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیاست نمیشه اسمشو گذاشت هر مردی یه رگ خوابی داره تو باید ببینی اون رگ خواب مرده کجاست مثلا پارتنر م ...

اها

فقط 44 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
مثل من والا خیلیا رو راهنمایی میکنم ولی ازدواج نکردم🤣 خیلی هارو راهنمایی میکنم میگن برو روانشناسی& ...

دقیقا

مثلا بابام یکم رفتارش تنده و به کسی جواب پس نمیده درنتیجه مادرمم زیاد نمیپرسه ولی من نه رفتارشو فهمیدم به تنها کسی که جواب پس میده منم اونم فکر کن به بچش

2742
بچگونه حرف زدن😐

اخ چه باحاله

فقط 44 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
دقیقا مثلا بابام یکم رفتارش تنده و به کسی جواب پس نمیده درنتیجه مادرمم زیاد نمیپرسه ولی من نه رفتار ...

دقیقا ما دهه هشتادی ها ا دیده ایم 

دهه هشتادی؟

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
2740
بچگونه حرف زدن😐

اینم خیلی خر میکنه😂😂😂😂کمتر کسی هم انجامش میده

زنعموم ۵۰ و خورده ای سالشه عموم ۶۰ و خورده ای

فکر‌کن بااین سن زنعموم اینجور حرف میزنه عموم غش میکنه😂😂😂

اینم خیلی خر میکنه😂😂😂😂کمتر کسی هم انجامش میده زنعموم ۵۰ و خورده ای سالشه عموم ۶۰ و خورده ای فک ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2706