2737
2734
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125991 بازدید | 1044 پست
نصف کسایی که کامنت عجیب غریب فانتزی برات نوشتن مجردن، برو تاپیکاشونو ببین😂

اره منم بعضی حرفا رو میموندم تا وقتی که تنهایی و کسی توی زندگیت نیست اصلا ذهنت پر از فانتزیه بعدش تازه میفهمی زندگی چقدر فرق داره با تصوراتت

فقط 44 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
غذای خوشمزه😂 هیچی نمی دونه عین غذا بلانسبت خرش کنه😁🤦

چه خووب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میشه یکم بیشتر توضیح بدی بلکه منم یادبگیرم😂

خب یه سری مسائل منطقی نیستن که بخوام منطقی قانعش کنم و از اونجایی که اصولا ادم منطقی ای هستش یکم سخت میشه برام

مثلا اگر بخوام کاری کنم که راضی نباشه و اوکی نیست بهش میگم خیلی دوست داشتم انجامش بدم این کار خیلی خوشحالم میکرد و این حرفا اخرشم میگم ولی خوشحالی تو مهمتره عیب نداره انجام نمیدم

اینجا عذاب وجدان میگیزه برعکس میشه اون اصرار میکنه توروخدا انجام بده من میگم نههه اصلا خوشحالی تو برام مهمتر خوشحالی خودمه😂😂😂بعد هی میگه توروخدا برو کارتو کن و عذاب وجدان میگیرم تو اونجور خوشحالتری من اصلا مهم نیستم خوشحالی تو مهمتره دیگه منم تهش با کلی ناز و ادا اطوار و منت قبول میکنم

هم کارمو میکنم اینجور و حرفی توش نیست چون درواقع خودش میگه و هم یجورایی بهش ارج میدم مثلا😂😂😂

اگه یه چیزی رو نخواد قبول کنه و شما واقعا بخوایید راضیش کنین چیکار می‌کنین؟

۱. غذای مورد علاقه اش ۲. رابطه ۳. قراره بیرون منطقی حرف زدن ۴. نشد مخفیانه مقدمات فراهم میکنم تو عمل انجام شده قرار بگیره 😁😂

2742

هیچوقت خسته نباشم 

اصلا ناراحت نباشم 

همیشه پایه باشم 

مسائل سانسوری خیلی براش اهمیت داره 

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
خب یه سری مسائل منطقی نیستن که بخوام منطقی قانعش کنم و از اونجایی که اصولا ادم منطقی ای هستش یکم سخت ...

چه با سیاستی دختر. آفرین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نصف کسایی که کامنت عجیب غریب فانتزی برات نوشتن مجردن، برو تاپیکاشونو ببین😂

خب واقعا ربطی نداره منم مجردم ۴ ۵ ساله تو رابطم ولی شگردایی برای خودم دارم که به مادرم و خالم که هرکدوم ۱۵ ۲۰ ساله اردواج کردن میگم انجام میدن نتیجه هم میده

سیاست مهمه نه تاهل و تجرد 

2740
۱. غذای مورد علاقه اش ۲. رابطه ۳. قراره بیرون منطقی حرف زدن ۴. نشد مخفیانه مقدمات فراهم میکنم تو عمل ...

چه پلان های باحالی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب واقعا ربطی نداره منم مجردم ۴ ۵ ساله تو رابطم ولی شگردایی برای خودم دارم که به مادرم و خالم که هرک ...

تجربه مهم تره باور کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه با سیاستی دختر. آفرین

سیاست نمیشه اسمشو گذاشت هر مردی یه رگ خوابی داره تو باید ببینی اون رگ خواب مرده کجاست

مثلا پارتنر من احساساتش به من رگ خوابشه و اینکه غرورش این وسط حفظ شه منم اینجور هم بهش توجه کردم هم فکر میکنه غرورش حفظ شه هم کارمو کردم

یا بابام نباید خیلی بحث کرد باید بزاری هرچی میخواد بگه اگر باش بحث کنی نتیجه عکس میده اروم شد خودش اوکی میشه در غیر این صورت نه

هرمردی یجوره

منکه شوهرم خیلی عصبی هست اگه بهش یه چیزی بگی خیلی سریع عصبی میشه و با صدای بلند صحبت میکنه منکه دیگ ...

کتاب مردان تاریخی زنان ونوسی رو بخون 

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
تجربه مهم تره باور کن

اره تجربه مهمه ولی همونم ربطی به تاهل و تحرد نداره متاهل میبینی توی همین نی نی سایت کم نیستن هیچی بلد نیستن زندگیاشونم خیلی اوکی نیست

ولی مجرد هم هست همونارو راهنمایی میکنن بهتر از صدتا متاهل

2706