2752
2734
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 126034 بازدید | 1044 پست
بخاطر اوایل که ازش خوشم نمی اومد الان یکم سخت میتونم بهش محبت کنم میترسم خسته شه ازم

عزیزم الان شوهرته بخاطر هیچی نباید محبت کنی بهش 

باید دلی باشه کارت. یه چیزی میگن چیزی که از دل دربیاد به دل میشینه همچنین چیزی

رگ خوابش محبته و مظلومنمایی و اشکام  خدانکنه گریم بگیره بعدش تمام تلاششو میکنه جبران کنه

اه بعضی مردا از گریه بدشون میاد

یعنی اوایل همه روی گریه حساسن بعدش بی حس میشن

فقط 42 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم الان شوهرته بخاطر هیچی نباید محبت کنی بهش  باید دلی باشه کارت. یه چیزی میگن چیزی که از د ...

م خودم یه دوران زیادی افسردگی داشتم فکر می کنم سر همونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
سخته توی دعوا ساکت بودن چطور طاقت میاری؟

اوایل زندگیم همشدعوا داشتیم 

همیشه کتک می‌خوردم چون شوهر من خیلی خیلی عصبیه

من تو اوج دعوا جوابشو میدادم و بحث میکردم

الان خداذوشکر دیگه دعوامون ک میشه هیچی نمیگم تا آروم ک شد حرفمو آروم میزنم  خیلی بهترشده

2731
رگ خوابش محبته و مظلومنمایی و اشکام  خدانکنه گریم بگیره بعدش تمام تلاششو میکنه جبران کنه

ابته بگم برای منم روی گریه حساسه اما من گریم نمیاد😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عقدین؟

نه فقط نامزدیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اوایل زندگیم همشدعوا داشتیم  همیشه کتک می‌خوردم چون شوهر من خیلی خیلی عصبیه من تو اوج دعوا جو ...

اان دیگه دست بزن نداره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اه بعضی مردا از گریه بدشون میاد یعنی اوایل همه روی گریه حساسن بعدش بی حس میشن

ابن برا کساییه ک اشکشون یسرع سرازیره😄

دیگ مرد دلزده میشه خسته میشه 

ولی من مگ اینک قلبم بد بشکنه ک گریم بگیره

من ۱۷ سالگی ازدواج کردم .هیچی بلد نبودم چقدر سخت بود🥺😮‍💨🥲

مم بلد نیستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ابن برا کساییه ک اشکشون یسرع سرازیره😄 دیگ مرد دلزده میشه خسته میشه  ولی من مگ اینک قلبم بد ب ...

اهوم امیدوارم که همیشه شاد باشین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی بهتر شده .تا وقتی جوابشو ندم نمیزنه 

چه خوب 

امیدوارم کلا از سرش بیوفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40