2737
2739
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125982 بازدید | 1044 پست
اگه در مورد مردای اصل و نصب دار حرف بزنیم میشه گفت خودشون محترمن و حرفی که با احترام بهشون زده بشه ق ...

خدا از دسته دوم سرراه هیچکسی نیاره

فقط 44 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چه سیاست قشنگی داری خواهر.

قربونت عزیزم تجربس دیگه ۱۲ ساله متاهلم اون اوایل منم پا به پاش جواب میدادم و دعوا خیلی بالا میگرفت ولی الان سالهاس دیگه سکوت میکنم چون میدونم حرفایی که میزنه حرفای دلش نیست و فقط از روی خشمه و عدم توانایی در کنترل خشمش هم ریشه در کودکی داره

Belle سابق
2728
ازخانوادش بد نگیو زیادخرج رودستش نزاری

همه مردا روی خانوادش حساسن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
قربونت عزیزم تجربس دیگه ۱۲ ساله متاهلم اون اوایل منم پا به پاش جواب میدادم و دعوا خیلی بالا میگرفت و ...

اوه ان شاءالله همیشه خوشبخت باشین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربونت عزیزم تجربس دیگه ۱۲ ساله متاهلم اون اوایل منم پا به پاش جواب میدادم و دعوا خیلی بالا میگرفت و ...

ما فکر می کنیم هرکسی جواب نده انگار کم آورده میدونم فکر غلطیه اما سر همین دعواهامون فجیح بالا میگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
ما فکر می کنیم هرکسی جواب نده انگار کم آورده میدونم فکر غلطیه اما سر همین دعواهامون فجیح بالا میگیره

ویرایش زدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سعی خودمو از این به بعد می‌کنم اما خب خیلی عشوه و این حرفا رو بلد نیستم امیدوارم که منم کم کم یادبگ ...

قطعا یاد میگیری عزیزم اول ازدواج طبیعیه 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
قطعا یاد میگیری عزیزم اول ازدواج طبیعیه 

میترسم تا زمانی که یادبگیرم خیلی دیربشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه تو رابطه زناشویی بحث کم آوردن نداریم همینطوریه که دعوا بالا میگیره و گاهی تو سایت میبینیم خانم ها کتک میخورن از همسرشون بالاخره هر کسی باید قلق طرف مقابلش رو بدونه

Belle سابق
اه ولی باید بلد باشی اما خب من خیلی بلد نیستم

عزیزدلم تو ذات همه‌ی زنا این هست زن لطیفه ازش  استفاده کن..

مهربون باش شوخی کن انرژی داشته باش باور کن خیلی تاثیر داره 

یه جورایی فرمون رابطه دست خانوماس

عزیزدلم تو ذات همه‌ی زنا این هست زن لطیفه ازش  استفاده کن.. مهربون باش شوخی کن انرژی داشته باش ...

بخاطر اوایل که ازش خوشم نمی اومد الان یکم سخت میتونم بهش محبت کنم

میترسم خسته شه ازم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706