2733
2734
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 126013 بازدید | 1044 پست
نه همیشه و برای همه ی افراد

اا

فقط 43 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نامزد منم همینه حوصله غر زدن نداره  خسته است و حق داره  ما کم حرفیم هر دو کنار اومدیم با ...

من خیلی غرغرو ام اونم دوست نداره دعوامون میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
2731
شوهر من اگ‌ بهش احترام بزاری میمیره برات بنده ی احترامه من گاهی ک ازش چیزی میخام انقد با احترام باه ...

چه قشنگگگگگگگگ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اردیبهشتیا لجباز و عاشق تفریح و طبیعتن و غذا  بسیار خانواده دوست و آرام  عنصر خاک و آتش& ...

اها ممنون عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

نق نقو نیستم این خیلی مهمه ،مثلا یه میوه بد بگیره نق نق الکی نمیکنم بجاش براش توضیح میدم مثلا لوبیا سبز باید سفت و آب دار باشه و...

بهش احترام میذارم خیلیییی

خیلی باهاش مهربونم 

وقتی ناراحتم معمولا منطقی راجبش بحث‌ میکنم

وقتی یه کار میکنه برام، تشکر میکنم تا تشویق شه بازم انجام بده

مشاوره های دکتر هلاکویی خیلی بهم کمک کرد (یکم زیادی حق رو میده ب آقایون ولی قلق آقایون رو یاد میده)

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه
ممنون کی وقت میکنین؟

خواهش میکنم 

من پنجشنبه ها تمام موادم را برای یک هفته اماده میکنم...

حبوبات نیم پز ...

سبزی بسته بندی  و  تفت داده شده...

بعدازظهرها که از سر کار میام چون اماده است، آشپزی ساده است...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
من خیلی غرغرو ام اونم دوست نداره دعوامون میشه

بستگی داره غر بجا باشه یا نه

شما هم حق دارین کوتاه اومدن بعضی جاها اشتباهه

ولی با توجه به شرایط تو وقت مناسبش حرفاتونو بزنین

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
شکم‌ و زیرشکمش سیر باشه😂

ما رابطه نداریم هنوز بدخلق شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706