2737
2739
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 126003 بازدید | 1044 پست
مرسی عزیزم. دیشب گفتم برو خرید دعوام کرد گفت چه خبره هرروز. من سکوت کردم یه ساعت بعد اومد گفت چی میخ ...

نامزد منم همینه حوصله غر زدن نداره 

خسته است و حق داره 

ما کم حرفیم هر دو کنار اومدیم با هم 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا میشه. ببخشید اینو میگم اولا که هرزنی باید لیزر بره برای موهای زائد بعدشم لباس قشنگ بپوشه خونه هم ...

اخه لیزر خیلی ضررها داره

فقط 44 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
2742
اردیبهشت و فروردین باهم جور درمیان؟

اردیبهشتیا لجباز و عاشق تفریح و طبیعتن و غذا 

بسیار خانواده دوست و آرام 

عنصر خاک و آتش 

جور یا ناجورش بستگی داره چقدر درک از تفاوت های همدیگه داشته باشین و همدیگه رو بپذیرین با تموم تفاوت ها 

البته اگر عشق وسط نباشه همش جنگ و جداله

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️
زن شاده لطیفه با محبته خلاقه  و زنی موفقه که عزت نفس شدیدا بالایی داره

م خیلی اخلاقم تنده واقعا اذیتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
2740
همسرت گرم باشه با رابطه راحت میتونی قلقش رو بدست بیاری

اخه میدونی گرم هست خیلی فجیح اما هنوز رابطه نداریم سر همین خیلی بدخلقی می‌کنه گاها

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این درسته..ولی من اکثر مردهاشو ک میبینم خیلی شیطونن هم برادرم هم پارتنرم شهریوری ان یکم بیش فعالی دا ...

من متولد شهریور رو یکم منطقی و عاقل تر از بقیه ماه ها می‌دونم 

هرچی شهریور دیدم تو امور دولتی مشغول ب کار هستن 

خیلی منظم و اهل مطالعه و پیشرفتن

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️
یکم سردی بخور صفرات بالاست

کلا بدنم سرده نمیدونم چیکار کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چندساله ازدواج کردین

نامزدیم ولی میشناسمش 

دیگه ۳۲ سالشه عوض نمیشه 

از اولم همین بود خوبیش و بهترین آپشنش کم حرفیشه

حرفی نمیزنه ولی من میدونم چشه 

دارم باهاش زندگی میکنم 

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2706