2733
2739
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125982 بازدید | 1044 پست
همسرم نیست هنوز فروردین

من چند سالی با یه فروردینی بودم دوران مجردی 

خیلی عصبی و عجول بود و لجباز یکمم بددهن بود 

زیاد حرف میزد خوبیش این بود ک خیلی بهم توجه میکرد و عشق هیجانی داشت 

متولد آتیش رگ خوابشون فقط محبته و توجه و چرب زبونی

اینا از ضعیف بودن خوششون نمیاد 

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️
قد یه نخود لوس بازی، غذای مورد علاقش و بیشتر مواقع منطقی و آروم صحبت کردن جواب میده

چقدر خوب ان شاءالله خوشبخت باشید

فقط 45 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چند سالی با یه فروردینی بودم دوران مجردی  خیلی عصبی و عجول بود و لجباز یکمم بددهن بود  ...

چه خوب آنقدر اطلاعات دارید در مورد بقیه ماه هام همبنقدر اطلاعات دارید؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
چجور محبت رو نشون میدین؟

پیامک براش وسط روز میفرستم ...به نیازهاش توجه میکنم( مثلا یه کاری را دوست داره من انجام بدم، براش انجام میدم)...

کلیپ های قشنگ و عاشقانه براش میفرستم ...

اگر صبح ها زودتر برم بیرون، براش نامه میذارم روی میز غذاخوری و یه چیز بامزه و یا جمله انگیزشی و یا عاشقانه مینوسیم و میرم...

ظرف نهارش را با خودش میبره گاهی روی ظرف غذاش یه چیزی مینویسم میذارم که بخونه خوشش بیاد ...

و یه سری موارد  سانسوری 😁😅

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2728
من چند سالی با یه فروردینی بودم دوران مجردی  خیلی عصبی و عجول بود و لجباز یکمم بددهن بود  ...

این خصوصیات پارتنر منم هست ک متولد شهریوره

بابا من شبیهه پروفایلم نیستم هی نگو تو چی میگی با اون سیبیلات
اسی شرمنده ولی ب تاپیکت ربط داشت برا همین سوالمو میپرسم لطفا راهنمایی کنید من با دوست پسرم ...

به نظر من ادامه ندادن بهترین راه حله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه خوب آنقدر اطلاعات دارید در مورد بقیه ماه هام همبنقدر اطلاعات دارید؟

اره کم و بیش چون زیاد درگیر ماه تولد بودم همه منو مسخره میکردن 

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️
این خصوصیات پارتنر منم هست ک متولد شهریوره

ازدواج کردین؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
والا همسر من فقط میخواد بشینم به حرفاش گوش بدم و محبت کنم بهش  شوهر عجیبی دارین  حتما خی ...

شوهرم زیاد حرف نمیزنه به خاطر همینم هرموقع حرف میزنه من گوش میدم نه چیزی تعریف میکنه نه بهونه الکی میاره .با خانوادش هم جنگ نمیکنم با اینکه خیلی ازشون بدم میاد اصلا دعوا نمیکنم آروم حرفمو بهشون میگم بیشتر وقتی شوهرم نیس . به خاطر همینم فقط به کار فکر میکنه اما از رابطه بیشتر از همه چیز خوشش میاد 😂😂😂😂

چقدر همسرتون محبتی هستن

آره لوس😐😂

سعی میکنم رفتاری داشته باشم وقتی بهم ریخته آروم بشه 

کم حرف و درونگراست مث خودم . بحث هم پیش بیاد سکوت میکنه منم همینطور 

مشکلات زمونه زیاده چرا من فشار و بیشتر کنم واسش

گناه داره

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
اره کم و بیش چون زیاد درگیر ماه تولد بودم همه منو مسخره میکردن 

بنظرم که خیلی تاثیرگذاره ماه تولد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره لوس😐😂 سعی میکنم رفتاری داشته باشم وقتی بهم ریخته آروم بشه  کم حرف و درونگراست مث خودم . ...

چه خوب آنقدر قلق شون دستتونه

ما هر دو برون گراییم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرم زیاد حرف نمیزنه به خاطر همینم هرموقع حرف میزنه من گوش میدم نه چیزی تعریف میکنه نه بهونه الکی م ...

بمونید برای هم 🌹

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2706