2737
2739
عنوان

قلق همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 125982 بازدید | 1044 پست
میشه بگی چه جوری محبت میکنی؟ من بلد نیستم. مامانم هم هیچ وقت محبت نکرد به بابام که یاد بگیرم

منممممم

فقط 45 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

این نتیجه داد؟

اره خیلیییی 

متاهل و متعهد🤝🦋' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘
این خصوصیات پارتنر منم هست ک متولد شهریوره

شهریوریا خیلی منطقی هستن و حساس و استرسی

وسواس فکری دارن 

اهل مطالعه و کتاب هستن 

خیلی ریزبین و انتقادگر 

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️
2728
اره خیلیییی 

چه خوب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای خوشبخت شدنم میشه یه صلوات بفرستی؟ دوستان عزیز کاربری دست دونفره، انقدر نپرسین . یه ۱۶ و یه ۱۸ ساله.
همسرم نیست هنوز فروردین

خب

پس هیچ مشکلی باهاش نخواهی داشت.چون فروردینا خیلی ماهن،خودم دارم ۱۲ سال باهاش زندگی میکنم.

زن دوست.مهربون.عاشق.آروم.ولی خدا نکنه عصبی بشه.وقتی عصبی باشه نباید باهاش بحث کنی همین.هرچه بگه بگو باشه ولی تا اروم شد عالی میشه وعاشق محبته

خدایا شکرت
2740
حس زنانگی رو در خودت تقویت کن همین خود ب خود دوس دارع تو رکابت باشه

میشه یکم بیشتر بازش کنی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره من خودم تیرم و همسرم مرداد  مثل آب و اتیشیم  کلا متفاوت از هم دیگه

اردیبهشت و فروردین باهم جور درمیان؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706